Průmyslové pračky - Primus, to je prádelenská technika na vysoké úrovni

Každý si zde může vybrat druh pračky podle své vlastní potřeby. Najdete zde mnoho výrobků pro různé druhy provozů, kde jsou pračky denně v chodu. V dnešním světě se však klade nejvyšší důraz na opravdovou čistotu a především, každý si přeje mít prádlo hygienicky čisté.

Průmyslové pračky, Primus - prádelenská technika

Udáváme tempo dnešních moderních trendů

My totiž trendy vytváříme. V tomto směru se podporuje šetrnost k prádlu, ale také k životnímu prostředí, dbá se na nízkou spotřebu a malé náklady při jednotlivém praní a také se zaručuje vysoká efektivnost. Průmyslové pračky Primus jsou přesně takto nastavené, takže rozhodně se na ně můžete spolehnout.

Profesionální prádelenská technika


Vysoká spolehlivost a zaručená kvalita v každém prostředí

Pračky mohou být různého typu, odpružené s vysokými otáčkami, neodpružené, hygienické bariérové pračky, bubnové sušiče a žehliče. Každý provoz a jakékoliv pracovní prostředí si u nás najde svůj vhodný typ. Může jít o hotely, restaurace, nemocnice, domovy a ostatní sociální zařízení. Poskytujeme však také profesionální stroje do samoobslužných prádelen, do komerčních prádelen, nebo veřejných služeb. Malá kapacita na profesionální úrovni zaručí čisté prádlo při hmotnosti 5-7,5kg. Velká kapacita pro průmyslové zpracování 6-120kg.

Průmyslové pračky podle zvoleného účelu


Nové metody a hledání nejvhodnějšího řešení

Průmyslové pračky se řadí do produktových řad. Podle sféry si můžete vybrat, který typ bude pro vás a vaše podnikání nejvhodnější. Bojujte za hygienu opravdovou silou, kterou nic nepřekoná.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.primuslaundry.com

Vydáno 09.07.2017
318 Zhlédnutí
Topováno 10.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Primus slaví a otevírá nové výzkumné a vývojové středisko technologie pro prádelny

Primus slaví a otevírá nové výzkumné a vývojové středisko technologie pro prádelny
Slaví čtvrt století působení na českém trhu a do své historie si připisuje další milník. Značka Primus, která je součástí globální skupiny Alliance Laundry Systems, světového lídra v oblasti průmyslové prádelenské techniky, v červnu otevřela výzkumné a vývojové středisko STAR Center.

Quickwash: Konečně samoobslužná prádelna v Ostravě!

Quickwash: Konečně samoobslužná prádelna v Ostravě!
V zahraničí celkem běžná věc, u nás na svůj zlatý věk teprve čekají. Samoobslužné prádelny. Zařízení, která řeší problémy nejen studentů, městem projíždějících manažerů, ale zkrátka všech, kteří z nějakého důvodu nemohou či nechtějí mít doma vlastní pračku. Skvělou zprávou pro Ostraváky ale je, že ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Primus - prádelenská technika Alliance Laundry CE s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Primus - prádelenská technika
primuslaundry.com
Adresa

Adresa

Místecká 1116
Příbor 742 58

sales-out@alliancels.com
+420 556 768 570


Najdete nás také zde:

ARES
captcha