TRITON
Tomáš DrábekZahradní program-rychlospojky a adaptéry, postřikovače, zavlažovače

Záleží vám na vaší zahradě a nechcete nic nechat náhodě? Aby se všemu co zasázíte, dařilo, chce to profesionální techniku, díky které budou pro vás zavlažování, postřiky a další úkony hračkou. A tu vám se vším všudy zajistí přes kamenný obchod i e-shop firma TRITON- Drábek, Olomouc.

Postřikovače různých druhů Triton

Ověřené a cenově dostupné zboží pro péči o zahradu

Společnost TRITON kromě jiného poskytuje veškerý sortiment určený pro zahradní program. Důraz je kladený na kvalitu, příznivou cenu a ověření. V sortimentu zahradního programu naleznete zboží jako různé druhy zavlažovačů, postřikovačů, adaptérů a rychlospojek. Najdete zde všechny prvky a komponenty pro praktické zavlažování a postřikování.

Zahrada v péči kvalitní techniky


Postřikovací pistole, hubice, zavlažovače

Různé druhy postřikovačů a pistolí jako 5-ti funkční, 2ramenný, 3ramenný, otočný, atd. slouží jako kvalitní a komfortní příslušenství pro ošetření a zavlažování rostlin na zahradě. Díky výběru od společnosti TRITON získáte vše, co potřebujete s jistotou ověřené kvality a celkového usnadnění práce na zahradě. Také kvalitní zavlažovače jako třeba konvový, výkyvný nebo plastový impulzní jsou důležitými prvky pro celkové složení zavlažovacího systému jak ručního tak automatického. Nelze opomenout také hubice a podstavce.

Kvalitní postřikovací systém


Zavlažovací rychlospojky a adaptéry

Dalším důležitým sortimentem v zahradním programu jsou také rychlospojky a adaptéry. Třeba adaptéry s různými druhy závitů, hadicové spojky a rychlospojky různých velikostí. Jedná se o důležité součástky, které vyžadují kvalitu a životnost, dokonalé těsnění a připojení různých typů hadic.

Vydáno 11.07.2017
68 Zhlédnutí
Topováno 13.02.2019