Skenování, kopírování Praha - černobílé i barevné - nejlepší ceny na trhu

TOMADOS s.r.o. Pronájem multifunkčních zařízení Praha

Skenování, kopírování Praha - černobílé i barevné - nejlepší ceny na trhu

TOMADOS s.r.o.
Pronájem multifunkčních zařízení PrahaKopírování, tisk, skenování, pronájem tiskáren i servis v Praze

Provoz kanceláří a firem sebou přináší i různé administrativní činnosti jako třeba kopírování, skenování, tisk. Provoz vlastní tiskárny sebou přináší i další starosti jako servis a výměnu tonerů. Abyste se těmto starostem mohli vyhnout, můžete využívat služby tisknutí, kopírování a skenování jinde nebo řešit pronájmem tiskárny, o kterou se sami nebudete muset starat. Obojí a ještě instalaci kancelářské techniky, záruční i pozáruční servis vám zajistí firma TOMADOS s.r.o., Praha.

Kopírování, tisk, pronájem tiskáren Tomados Praha

Servis, prodej a pronájem kancelářské techniky a další služby

Působení firmy TOMADOS s.r.o. začalo v roce 1992 a spočívá v servisu, prodeji a pronájmu kancelářské techniky v Praze. Další náplní služeb je kvalitní tisk, skenování a kopírování za příznivé ceny rychle a na počkání. Krom těchto činností je náplní také kompletní záruční a pozáruční servis a instalace kopírek, faxů, tiskáren a multifunkčních zařízení i skartovačů.

Kancelářská technika bude pro vás hračkou


Pronájem tiskáren v Praze

V případě, že si nechcete dělat starosti nákupem a provozem vlastní tiskárny, můžete využít výhodné služby pronájmu tiskáren od firmy TOMADOS s.r.o. a techniku i kompletní servis využívat na dobu neurčitou. S touto službou si pronajmete také profesionalitu, dlouholetou tradici na trhu a vysokou odbornost. Tisková řešení jsou nastavené přímo na míru potřebám klienta. To znamená možnosti formátu tisku, rychlosti a dalších funkcí jako například wifi, barevný tisk, oboustranný tisk, skener+kopírka, fax a další.

Pronájem tiskárny za výhodné ceny


Nejlevnější kopírování, digitální tisk a skenování v Praze

Díky využívání nové a moderní technologie získáte poskytováním služeb firmy TOMADOS s.r.o. nejlevnější možnosti kopírování, skenování i tisku do formátu A3. Oceníte nejen příznivé ceny, ale také řešení na počkání a rychlost.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Běžná norma dva dny, zázraky do tří hodin

Běžná norma dva dny, zázraky do tří hodin

Každý, kdo se opravdu pečlivě věnuje vytvoření své diplomové, bakalářské nebo disertační práci, chce mít dokonalý nejen obsahový, ale i vizuální výsledek. Proto se mnoho studujících obrací na profesionální tiskárny, které se vazbou a tiskem těchto materiálů zabývají.

Vydáno 11.06.2018
Pravidelný servis vyžadují i kopírovací stroje a skartovačky

Pravidelný servis vyžadují i kopírovací stroje a skartovačky

Kopírovací stroje, tiskárny i skartovačky jsou běžným vybavením každé kanceláře. Spoléháme se na ně při práci denně. Pak ale mohou zcela nečekaně vypovědět službu a je třeba přístroj zavézt do servisu. Pokud se chcete přesně dozvědět, co vaší tiskárně chybí, nechejte ji opravit ve společnosti Tomados. Nabízí profesionální servis na nejvyšší úrovni po celé České republice.

Vydáno 23.06.2016
Tiskněte výhodně, pronajměte si zařízení od společnosti Tomados

Tiskněte výhodně, pronajměte si zařízení od společnosti Tomados

Společnost Tomados nabízí řešení levného kvalitního tisku – pronájem tiskáren, pronájem multifunkčních zařízení a také pronájem kopírek. Kromě pronájmu tiskových zařízení nabízí společnost Tomados také prodej kopírek, tiskáren a multifunkčních zařízení a nově i tisk a kopírování černobílých i barevných stránek formátu A4 a A3 i kroužkové vazby.

Vydáno 25.07.2014
Přenechejte tisk, kopírování i skenování profesionálům a ušetříte

Přenechejte tisk, kopírování i skenování profesionálům a ušetříte

Do situace, kdy bylo třeba cokoliv okopírovat, vytisknou nebo naskenovat se dostal pravděpodobně každý. Jde o činnosti, které musíme vykonávat i každý den. Domácí tiskárny sklízí úspěchy již řadu let, je však na místě se zamyslet, zdali se to vyplatí. Malé tiskárny v domácnostech mají totiž poměrně vysoké náklady na tisk, navíc jde o časově náročnou činnost. Pokud potřebujete zajistit levný tisk, kopírování či skenování, výhodnější variantou je navštívit profesionály, kteří se tiskem přímo zabývají.

Vydáno 17.07.2015Vydáno 11.07.2017
136 Zhlédnutí
Topováno 06.10.2019