Rychlá a profesionální výstavba, dodávka, montáž plynovodů a ropovodů

GLUMBÍK s.r.o.

Rychlá a profesionální výstavba, dodávka, montáž plynovodů a ropovodů

GLUMBÍK s.r.o.Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů

Různé typy produktovodů vyžadují odbornou výstavbu a následnou revizi, opravy i další péči. Kvalita se odráží nejen v použitých materiálech, ale také v odbornosti a profesionalitě firem, které tyto akce provádějí. Na koho se můžete spolehnout v okolí Moravskoslezského, Zlínského a Olomouckého kraje je stavební společnost GLUMBÍK s.r.o., Ostrava.

Výstavba plynovodů GLUMBÍK s.r.o., Ostrava

Kompletní práce s plynovodním a dalším potrubím

Společnost GLUMBÍK s.r.o. je aktivní na trhu od roku 1991. Specializací firmy jsou výstavby, montáže, opravy a rekonstrukce plynovodů a produktovodů. Společnost je vlastníky všech potřebných certifikátů a osvědčení, které jsou požadované k opravám a samotné výstavbě inženýrských sítí. Kromě plynovodů jsou v sortimentu služeb také vodovody a parovody, ropovody, ethylenovody a další typy produktovodů.

Plynovody v těch nejlepších rukách


Kvalitně odvedená práce za příznivé ceny

Společnost spolupracuje se zaměstnanci s potřebnou kvalifikací, kteří následně odvádějí kvalitní práci a aktivně přistupují k požadavkům zákazníků. Kvalita spočívá především v moderní technologii, vybavení i dlouholetých zkušenostech. Součástí jsou zemní práce, ocelové konstrukce a také materiál jako třeba trubky z oceli a polyetylenu. Důležitá je nejen cena, ale také termíny, na kterých se nechá předem domluvit.

Výstavba plynovodů s odborným přístupem


Služby provázející výstavbu plynovodů

S kompletní výstavbou a další činností v oblasti plynovodů souvisí také další služby. Patří mezi ně projektová a inženýrská činnost, zemní práce, jeřábnické práce, svářečské a montážní práce včetně dozoru, plynovodní přípojky, nákladní doprava, revize plynových zařízení nebo elektrojiskrové zkoušky.

Vydáno 12.07.2017
131 Zhlédnutí
Topováno 12.09.2019