Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů

GLUMBÍK s.r.o. Výstavba rekonstrukce plynovodů

Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů

Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů

Různé typy produktovodů vyžadují odbornou výstavbu a následnou revizi, opravy i další péči. Kvalita se odráží nejen v použitých materiálech, ale také v odbornosti a profesionalitě firem, které tyto akce provádějí. Na koho se můžete spolehnout v okolí Moravskoslezského, Zlínského a Olomouckého kraje je stavební společnost GLUMBÍK s.r.o., Ostrava.

Výstavba plynovodů GLUMBÍK s.r.o., Ostrava

Kompletní práce s plynovodním a dalším potrubím

Společnost GLUMBÍK s.r.o. je aktivní na trhu od roku 1991. Specializací firmy jsou výstavby, montáže, opravy a rekonstrukce plynovodů a produktovodů. Společnost je vlastníky všech potřebných certifikátů a osvědčení, které jsou požadované k opravám a samotné výstavbě inženýrských sítí. Kromě plynovodů jsou v sortimentu služeb také vodovody a parovody, ropovody, ethylenovody a další typy produktovodů.

Plynovody v těch nejlepších rukách


Kvalitně odvedená práce za příznivé ceny

Společnost spolupracuje se zaměstnanci s potřebnou kvalifikací, kteří následně odvádějí kvalitní práci a aktivně přistupují k požadavkům zákazníků. Kvalita spočívá především v moderní technologii, vybavení i dlouholetých zkušenostech. Součástí jsou zemní práce, ocelové konstrukce a také materiál jako třeba trubky z oceli a polyetylenu. Důležitá je nejen cena, ale také termíny, na kterých se nechá předem domluvit.

Výstavba plynovodů s odborným přístupem


Služby provázející výstavbu plynovodů

S kompletní výstavbou a další činností v oblasti plynovodů souvisí také další služby. Patří mezi ně projektová a inženýrská činnost, zemní práce, jeřábnické práce, svářečské a montážní práce včetně dozoru, plynovodní přípojky, nákladní doprava, revize plynových zařízení nebo elektrojiskrové zkoušky.Vydáno 12.07.2017
202 Zhlédnutí
Topováno 23.01.2023
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GLUMBÍK s.r.o. Výstavba  rekonstrukce plynovodů
WEBOVÁ STRÁNKA
GLUMBÍK s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Novoveská 1261/5
Ostrava 709 00

glumbik@glumbik.cz
+420 602 505 477


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha