Robert Sál - SPV
Bourací a demoliční práce PrahaProdej písku a štěrku, odvoz odpadu a vyklízení objektů

K provádění výkopových prací a demolicí je zapotřebí speciální techniky. Tato technika však vyžaduje vyškolenou obsluhu, která dokáže provést terénní úpravy velmi přesně a co nejrychleji, což platí i o demoličních pracích. O všechny tyto a mnohé další činnosti, například v podobě vyklízení objektu před rekonstrukcí či bouráním se stará firma Robert Sál – SPV s více jak dvacetiletou zkušeností.

Prodej písku a štěrku, odvoz odpadu a vyklízení objektů Robert Sál

Bourací a likvidační práce na klíč

V případě bourání budov z libovolných důvodů se můžete obrátit na firmu Robert Sál – SPV, která zajistí řízenou a co nejbezpečnější demolici objektu, ať už v rámci jednoho bytu a jeho interiéru, tak v podobě celého domu. Díky hydraulickému kladivu, čelním nakladačům a otočným bagrům jsou veškeré demoliční a likvidační práce velmi rychlé. Za samozřejmost je považováno vyřízení veškerých formalit spojených s likvidací objektů, ať už půjde o administrativní záležitosti nebo o odvoz odpadu s ohledem na životní prostředí.

Bourací práce a demolice objektů


Vyklízení objektů včetně odvozu odpadu

V rámci likvidace pozůstalostí je nutné realizovat vyklízení objektů. Firma Robert Sál – SPV dokáže zprostředkovat vyklízení jak průmyslových, tak komerčních či obytných objektů. Důraz je kladen na Vaše pohodlí a možnost realizace vyklízecích činností i bez Vaší pomoci. Společně s likvidací je možné provést i roztřízení, ale také odvoz odpadu nebo skartaci dokumentů.

Vyklízení objektů


Prodej štěrku a písku pro stavební účely

V rámci stavebních prací je možné sjednat i prodej písku a štěrku. Tyto stavební materiály je možné po domluvě přivést na Vámi určené místo.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Likvidace pozůstalosti Praha a okolí

Likvidace pozůstalosti Praha a okolí

Firma Robert SÁL – SPV působí na českém trhu od roku 1993. Nabízí kvalitní služby v oblasti vyklízení a likvidace odpadu. Vyklízí nejrůznější prostory, jako jsou byty, sklepy, dvory, půdy, nebytové prostory i další objekty. Už si nemusíte dělat starosti ani s likvidací pozůstalosti. Zajistíme kompletní služby.

Vydáno 17.04.2018
Demoliční a bourací práce Praha

Demoliční a bourací práce Praha

Výstavbě nového objektu velmi často předchází demolice a bourací práce u objektu předešlého. Ve většině případů je totiž ekonomicky výhodnější zbourat starou zanedbanou stavbu a začít od samotných základů. Firma Robert SÁL – SPV se sídlem v Praze 9 bouracími a demoličními pracemi zabývá již od roku 1993. Má bohaté zkušenosti s demolicí různého typu a nabízí komplexní služby v dané oblasti – od vyklízení a odvoz až po samotné bourací práce.

Vydáno 05.12.2015
Vyklízecí práce včetně likvidace odpadu - Praha a okolí

Vyklízecí práce včetně likvidace odpadu - Praha a okolí

Vyklízení bytů nebo domů může být skutečně náročné, a to nejen fyzicky, ale v případě pozůstalosti mnohdy také psychicky. Odvoz a likvidace odpadu či likvidace elektroodpadu také není žádná hračka, obzvlášť pokud s tím nemáte zkušenosti a chybí vám potřebné vybavení.

Vydáno 21.03.2016Vydáno 13.07.2017
174 Zhlédnutí
Topováno 16.07.2018