TAURUS, s.r.o., Chrudim
TAURUSVýroba a prodej zemědělské techniky a zařízení

Ke zpracování rostlinných produktů je zapotřebí speciálních technologií v podobě výroben krmných směsí nebo také posklizňových zpracování obilovin. Tyto a mnohé další technologie vyrábí již mnoho let firma TAURUS, s.r.o., která se zabývá nejenom výrobou, tak rekonstrukcemi zařízení pro zemědělství.

Výrobny krmných směsí s dlouholetou tradicí Taurus

Více jak pětadvacetiletá zkušenosti v oboru zemědělské techniky

TAURUS, s.r.o. je tradiční česká firma sídlící v Chrudimi, která se zabývá výrobou a následným prodejem zemědělských strojů a technologií. Mezi produkty této firmy patří zařízení pro výrobu krmných směsí, posklizňové linky, mlýnské stroje a další technologie určené pro pivovary, lihovary nebo také kafilérie.

Výrobny krmných směsí


Výrobny krmných směsí s dlouholetou tradicí

V oboru výroben krmných směsí je TAURUS, s.r.o. skutečná jednička. V této oblasti má totiž zmiňovaných 25 let zkušeností, díky čemuž dokáže vyrábět, ale i rekonstruovat jak malé a mobilní výrobny, tak velké průmyslové výrobny krmných směsí. Realizace spočívá v pečlivé analýze všech požadavků zákazníka a následné konstrukci dané technologie, která zahrnuje jak příjem a skladování obilí, tak vážicí, šrotovací, míchací a kontrolní zařízení.

Posklizňové linky


Technologie pro zpracování rostlinných produktů po sklizni

Realizace posklizňových linek zahrnuje kompletní projektovou dokumentaci, výrobu technologií pro příjem, předčištění, sušení, provzdušňování, skladování a pro konečnou expedicí rostlinných produktů. Firma TAURUS, s.r.o. se může postarat nejenom o výrobu nové technologie, ale také o rekonstrukci té stávající.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Výrobu krmných směsí umožní jedinečné stroje od TAURUS

Výrobu krmných směsí umožní jedinečné stroje od TAURUS

Výroba krmných směsí není možná bez kvalitních a spolehlivých strojů. Kompletní realizaci krmných linek zajišťuje už od roku 1992 tradiční česká firma TAURUS, s.r.o., Chrudim. Postaráme se o výrobu a dodávku všech strojů a technologií potřebných pro výrobu krmných směsí, zajistíme i rekonstrukce stávajících výroben krmných směsí.

Vydáno 26.07.2016Vydáno 13.07.2017
69 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2017