ANTIUM AURUM s.r.o.
Výkup a prodej mincí Praha
Mince a medaile

Mince a medaile

Prodej historických mincí, medailí i plaket, numismatika

Výkup mincí, medailí a bankovek

Výkup mincí, medailí a bankovek

Výkup historických a sběratelských mincí, medailí a bankovek

Aukce a sběratelské potřeby

Aukce a sběratelské potřeby

Aukce a sběratelské potřeby Leuchtturm pro numismatiky, odborná literaturaVydáno 14.07.2017
71 Zhlédnutí
Topováno 15.12.2017

Nakupujte mince online a rozšiřte svou sbírku ve výhodných aukcích

Chtěli byste svou sbírku rozšířit o cenné mince, které v ní zatím scházejí? Nebo byste se naopak chtěli zbavit přebytečných mincí, které tíží Vaši sbírku? Numismatika ANTIUM AURUM Vám umožní posunout Váš koníček na zcela jinou úroveň, kdy budete moci mince nakupovat online, nabízet k výkupu nebo dokonce vyhrávat v aukcích.

Online prodej a výkup mincí - ANTIUM AURUM

Online prodej a výkup mincí za hotovost

Numismatika ANTIUM AURUM je mezi milovníky mincí oblíbená díky širokému sortimentu různých mincí a medailí. Zabývá se taktéž prodejem investičních mincí, investičního zlata a stříbra, a dokonce i sběratelských potřeb. Vykoupit lze bankovky, zlaté a stříbrné mince, medaile, celé sbírky, jisté pozůstalosti, staré tisky, pohlednice či historické medaile za hotovost. Výkupní ceny bývají stanoveny na základě mnohaletých zkušeností v oboru.

Výkup mincí za hotové


Získejte cenné mince prostřednictvím aukcí

O mince do Vaší sbírky je možné se také „poprat“ s ostatními v často probíhajících aukcích. Aukce jsou sálové, nebo mohou probíhat také takzvané e-aukce, které jsou realizovány online. Je to způsob, jak získat cenné kousky za přijatelné ceny a poznat tak případně i další milovníky numismatiky.

Bojujte o mince v sálových aukcích i e-aukcích


Nakupujte mince jednoduše online

Veškeré mince, bankovky, medaile, plakety, investiční zlato investiční stříbro, sběratelské potřeby, literaturu a další produkty můžete nakupovat snadno online. Sortiment je široký, ale přehledně uspořádaný, tudíž Vám to ušetří hodiny strávené v obchodech, zastavárnách a podobně.