BETON. A KAMEN. AUG-FRED Schlischka & Wollný

Výroba nábytku a bytových doplňků z kamene - kuchyňské linky, koupelnový nábytek, ale i schody a podlahy

BETON. A KAMEN. AUG-FRED
Schlischka & Wollný
Výroba pomníků a náhrobků

Výroba pomníků a náhrobků

Zpracování kamene za účelem výroby a renovace náhrobků v kamenictví s dlouholetou tradicí

Výroba nábytku z kamene

Výroba nábytku z kamene

Výroba nábytku a bytových doplňků z kamene - kuchyňské linky, koupelnový nábytek, ale i schody a podlahy

Kámen v exteriéru

Kámen v exteriéru

Kamenické práce pro Váš exteriér - zahradní nábytek z kamene a výroba kvalitní žulové nebo mramorové dlažbyVydáno 14.07.2017
134 Zhlédnutí

Výroba náhrobků i pomníků z přírodního kamene či žuly

Přírodní kámen je materiál vyzařující elegancí, klidem a svým způsobem i luxusem. Užívá se k výrobě bytových doplňků, krbů, schodů, parapetů pracovních desek a dalších prvků. Díky svým vlastnostem z něj také společnost Auf-Fred vyrábí špičkově zpracované náhrobní desky, pomníky i hroby samotné.

Výroba hrobů a pomníků - BETON. A KAMEN. AUG-FRED

Výroba a renovace náhrobních desek a pomníků

Aug-Fred je společnost specializující se na zpracování přírodního kamene, žuly, leštěného mramoru a dalších materiálů. Hlavní činností tohoto kamenictví je nikoliv jen výroba pracovních desek, kuchyňských linek, schodů a stylových bytových doplňků, nýbrž i vysoce kvalitní výroba i renovace náhrobních kamenů. Sekání, zlacení, řezání, leštění mramoru a žuly a barvení písma jsou činnosti, se kterými si Aug-Fred umí poradit opravdu špičkově.

Výroba z přírodního kamene


Tradice firmy hovoří o její kvalitě

Historie Aug-Fred se datuje k roku 1991, kdy došlo k založené této dnes již velmi významné společnosti. Historie sahá ale mnohem dál, jedná se totiž o rodinnou tradici, kdy již strýcové, otcové a dědové našli krásu ve zpracování kamene a žuly, a to při výrobě schodů, pomníkových dílů nebo parapetů. Tradice, zkušenosti a praxe společnosti Aug-Fred je tedy skutečně bezkonkurenční.

Náhrobní desky, pomníky a další kamenické produkty


Prodej žuly a mramoru

Pokud se sami chystáte na nějakou kamenickou činnost, firma Aug-Fred Vám může poskytnout kvalitní materiály. Prodej žuly a mramoru v mnoha nejrůznějších provedeních, ve vysoké kvalitě a za přijatelné ceny. Žulové leštěné neformátové desky si můžete navíc prohlédnout osobně na pobočce firmy v Kobeřicích.