Výroba a prodej hydraulických a průmyslových hadic

Hadice nachází uplatnění nejenom v průmyslu, ale také v lékařství, na zahradách a zkrátka všude tam, kde je potřeba přepravit obvykle nějaký druh kapaliny z místa na místo. Firma Semperflex Optimit s.r.o. má v oblasti výroby hadic mnohaleté zkušenosti, navíc díky mezinárodnímu působení je schopna dodat hadice odpovídajícím normám používaných v daném státu.

Výroba a prodej hydraulických hadic Semperflex Optimit

Výroba hydraulických hadic nejenom pro průmysl

Hadice pro vysokotlaké mytí, pro použití v dolech nebo odolávající povětrnostním vlivům. Tyto všechno a mnohé další produkty najdete v kategorii hydraulických hadic od společnosti Semperflex Optimit. Hydraulické hadice splňují přísné požadavky na kvalitu a budou vyhovovat jak při přenášení vysokých tlaků kapalin, tak ve smyslu odolnosti proti vysokým teplotám, otěru nebo také agresivním látkám okolního prostředí.

Hydraulické hadice


Průmyslové hadice pro transport kapalin i plynů

V sortimentu průmyslových hadic firmy Semperflex Optimit s.r.o. můžete najít nejenom hadice pro transport kapalin, ale také produkty určené pro přepravu plynů, průmyslových olejů nebo dokonce betonu a dalších, podobně hustých kapalin. Předností průmyslových hadic je rozsah využití, který začíná u stavebnictví a strojírenství, pokračuje přes chemické závody a končí u potravinářství.

Hadice určené pro průmysl


Mnohaleté zkušenosti hovoří o kvalitě výrobků

Semperflex Optimit s.r.o. patří do koncernu Semperit, který působí nejenom v České republice, ale také v ostatních státech Evropy. Navíc je tato firma držitelem certifikace ISO 9001, která pojednává o celkové kvalitě vyráběných produktů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.semperflex.com/

Vydáno 14.07.2017
255 Zhlédnutí
Topováno 19.02.2020
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Semperflex Optimit s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Semperflex Optimit s.r.o.
www.semperitgroup.com
Adresa

Adresa

Vítkovská 391/29
Odry 742 35

compliance@semperitgroup.com
+420 556 763 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha