Forward tenis - sportovní stavby
Výstavba sportovišť a tenisových kurtů
Tenisové kurty, antuka, umělý trávník, pružné kurty

Tenisové kurty, antuka, umělý trávník, pružné kurty

Výstavba a rekonstrukce tenisových kurtů

Víceúčelovová sportoviště na klíč, vybavení sportovišť

Víceúčelovová sportoviště na klíč, vybavení sportovišť

Sportovní stavby na klíč, nafukovací haly, montované haly, vybavení sportovišť

Umělé, přírodní a ochranné povrchy sportovišť

Umělé, přírodní a ochranné povrchy sportovišť

Přírodní i umělé sportovní povrchy na venkovní i vnitřní sportovištěVydáno 31.07.2017
35 Zhlédnutí

Víceúčelová hřiště nejen pro školy vyžadují kvalitní sportovní povrch

Hrací plocha a kvalitní hřiště jsou důležitou součástí všech tělocvičen, sportovišť i obcí. Nejen tenisové kurty, ale i fotbalové hřiště a velice oblíbené multifunkční hřiště vyžadují k realizaci kvalitu, profesionalitu a zkušenosti. A právě tyto a další podmínky splňuje firma Forward tenis-sportovní stavby se sídlem ve Staré Boleslavi.

instalace umělých a přírodních povrchů sportovišť, Forward tenis - sportovní stavby Výstavba sportovišť a tenisových kurtů

Vhodný povrch pro hřiště a řešení na míru

Společnost Forward tenis-sportovní stavby se zabývá výstavbou a rekonstrukcí různých sportovišť dle požadavků zákazníků, tedy na míru. Výhodou využití služeb je nejen kvalitní zpracování, ale také téměř 30 let zkušeností na trhu, kterým panuje vysoká odbornost. Individuální přístup je samozřejmostí a povrch se přizpůsobí potřebám každého areálu. Sortiment služeb obsahuje 3 vhodné typy povrchů pro multifunkční hřiště a sice Playrite, Bergo, SportCourt. Všechny jsou charakteristické jednoduchou údržbou. Zákazníky jsou nejen školy a kluby, ale také obce.

Hřiště s povrchem jako koberec


Realizace sportovních povrchů vnitřní i venkovní

Při realizaci sportovních povrchů můžete využít řešení přírodní i umělé. Jejich vhodnost se řeší podle individuálních požadavků a také dle toho, jestli jde o vnitřní nebo venkovní areál. Nové sportoviště vzniká projektem a končí realizací. Kromě povrchů Playrite, Bergo nebo SportCourt si můžete vybrat také možnosti XL Turf, Polat, DuraFLEX, SofTILE, OSST Surfaces, Portafloor, Antuka, Beach volejbal, fotbal a Umělá tráva. Všechny vynikají kvalitou, jednoduchou údržbou, vysokou odolností a některé snadnou montáží i demontáží.

Uměle tvořené sportovní povrchy


Playrite, Bergo, SportCourt

V případě Playrite se jedná o umělé vpichované koberce vhodné ven i do vnitřního prostředí, Bergo představuje umělé kazetové povrchy pro víceúčelová hřiště a SportCourt umělé modulové povrchy pro víceúčelová hřiště. Všechny tři typy jsou moderním a kvalitním řešením.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sportovni-stavby.cz