Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

Snažíte se pro své zaměstnance udělat maximum? Chcete, aby se zdokonalovali a jejich úspěch byl také přínosem pro vaši firmu? Není nic jednoduššího, než odevzdat firemní vzdělávání pro české i nadnárodní společnosti do rukou firmy UniStudies, s.r.o. Nabízí moderní styl vzdělávání cizích jazyků, který se přizpůsobí individuálním potřebám firem i veřejnosti.

Firemní jazykové kurzy, UniStudies s.r.o. UNISTUDIES the language agency

Jazykové kurzy a další služby pro české i nádnárodní firmy a veřejnost

Firma UniStudies, s.r.o. má své místo na trhu již od roku 2003 a je spolehlivým a profesionálním partnerem v poskytování vzdělávání v cizím jazyce. Spoluprací s UniStudies získáte spoustu výhod, jakými jsou např. snížení nákladů na výuku, motivace zaměstnanců a jistota komunikace v cizím jazyce a v neposlední řadě komplexní řešení všech požadavků. Výuka probíhá pod vedením profesionálů a na konci každého kurzu mohou jeho účastníci obdržet certifikát. Mezi další služby UniStudies patří překlady a tlumočení. Individuální přístup je zárukou úspěchu a spokojenosti – stejně jako související pravidelná zpětná vazba. Každý studijní plán je založen na konkrétních požadavcích klientů, ani slovo tedy nevyjde nazmar. Tomu se říká vzdělávací komfort!

Zapojte do vzdělávání i vaši firmu


Spojení výuky s obsahem služeb a produktů vaší firmy

Každodenní komunikace v cizím jazyce je častým požadavkem zaměstnavatelů. Svým zaměstnancům máte možnost pomoci získat potřebné dovednosti a zajistit jim profesionální výuku jazyků. Kurzy probíhají formou řízené konverzace, přičemž důležitou součástí komunikace je především specifická terminologie dané firmy. S profesionálně vedenou výukou zapojíte terminologii vaší firmy do výuky již od úrovně A1. V rámci jedné ceny získáte i služby navíc – např. terminologický slovník šitý vaší firmě na míru. Kromě toho získáte efektivní vzdělávání s přesnou specifikací kritérií jazykové výuky a jednotnou metodickou koncepcí, pravidelný reporting, kvalitní výukový materiál, profesionálního lektora a kompletní administrativní servis. Jazykové kurzy jsou určeny nejen pro firmy, ale také pro širokou veřejnost. Jednotlivci si mohou sami určit obsah výuky, místo a časový plán. Budou mít svého vlastního lektora, který se přizpůsobí potřebám klienta. Tomu se říká usnadnění v životě i v zaměstnání. Co říkáte?

Výuka na profesionální úrovni a s vašimi požadavky


Speciální intenzivní kurzy Soft Skills

Díky profesionálnímu přístupu agentury a spoustě možností, které nabízí, můžete získat také speciální intenzivní kurzy. Jde o profesionální řešení pro nové i současné zaměstnance, kteří mají zkušenosti a dovednosti i potřebné vzdělání, ale chybí jim jazykové znalosti, ale také pro zaměstnance, které chcete motivovat či ocenit. Efektivním řešením jsou tzv. Soft Skills kurzy v cizím jazyce. Firma UniStudies, s.r.o. je poskytuje jako jediná v ČR. Princip spočívá ve spojení soft skills s cizím jazykem a nácvik soft skills dovedností přímo v jazyce a v kulturních souvislostech dané země. A co tímto kurzem získáte? Především se rychle naučíte pomocí interaktivních materiálů v cizím jazyce prezentovat, vyjednávat, připravit se na služební cestu, vést projekt a také se detailněji seznámíte s firemním prostředím. Spojením soft skills s cizím jazykem získáte všechny potřebné informace o reálném fungování v daném prostředí. Důležité je, aby výuka zaměstnance bavila, a proto je vše vždy připraveno na míru. V tomto kurzu se rozhodně nikdo nudit nebude. Jdete do toho i vy?

Intenzivní výuka speciálním způsobem


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.unistudies.cz/cs/uvod/

Vydáno 26.07.2017
257 Zhlédnutí
Topováno 15.10.2019
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA UniStudies s.r.o. UNISTUDIES the language agency
WEBOVÁ STRÁNKA
UniStudies s.r.o.
www.unistudies.cz
Adresa

Adresa

Sokolská 789/1
Olomouc 779 00

unistudies@unistudies.cz
+420 585 230 230


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha