VOLUMA s.r.o.
Vodoinstalatérské topenářské práce PrahaVnitřní kanalizace, vodoinstalace a montáž a výměna vodoměrů v Praze

Vodoinstalace, vnitřní kanalizace a k tomu vodoměry jsou součástí komfortního vybavení každé domácnosti či jiné budovy s vlastním popisným číslem. I když jste kutilové a poradíte si se vším, tak tuto činnost je důležité přenechat odborníkům s letitými zkušenostmi, kteří si se vším poradí a provedou kvalitní práci s kvalitními materiály. Přesně tak spolupracuje i společnost VOLUMA, s.r.o. se sídlem v Praze.

Vodoinstalace, vnitřní kanalizace, vodoměry, Praha, VOLUMA s.r.o.

Kompletní servis včetně odborného poradenství

Letité zkušenosti společnosti VOLUMA, s.r.o. spočívají v kompletních službách v oblasti topenářské, instalatérské a také vnitřní kanalizace, rozvodů zemního plynu a montáže a výměny vodoměrů. Se službami získáte nejen kvalitně a profesionálně odvedenou práci, ale také kvalitní materiály, se kterými společnost pracuje a to i včetně technologie a nářadí. Součástí je také odborné poradenství, díky kterému získáte všechny potřebné informace a návrh řešení na míru pro vás.

Dejte se do práce s námi


Vnitřní kanalizace a vodoinstalace

Vzhledem k tomu, že modernizace přinesla také možnost kanalizace, každá domácnost, průmyslová či administrativní a jiná budova je vlastníkem přípojky. Společnost VOLUMA, s.r.o. se postará o řešení vnitřní kanalizace pro odvedení odpadních vod z WC, vany, umyvadel, dřezu i třeba srážkové vody z okapů. V případě vodoinstalace získáte rovněž kompletní servis včetně kvalitních materiálů a to nejen v případě nového zavedení, ale také v případě rekonstrukce. Součástí obsahu těchto služeb je také montáž kvalitních vodoměrů.

Vnitřní řešení kanalizace a vodoinstalace


Kvalitní vodoměry značky KODEN

Součástí prací v oblasti kanalizace a vodoinstalace je také montáž a výměna vodoměrů. Společnost poskytuje vodoměry značky KODEN, které jsou vysoce kvalitní a hlavně spolehlivé. Zajistí nejen prvotní montáž, ale také další servis i případnou výměnu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.voluma.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Voda, topení nebo plyn? Vaše problémy pusťte z hlavy

Voda, topení nebo plyn? Vaše problémy pusťte z hlavy

Pokazil se vám doma kohoutek, zlobí vás topení, nebo máte mnohem závažnější problém v domácnosti, se kterým si sami neporadíte a které zvládne vyřešit jen zkušený instalatér nebo topenář? Raději na nic nečekejte a přivolejte si odborníky na instalatérské a topenářské práce z firmy Voluma. Budete překvapení jejich rychlostí, širokým spektrem služeb, které vám umí nabídnout a v neposlední řadě také výhodnými cenami.

Vydáno 03.02.2014
Voluma: Zajišťujeme montáž a revize vodoinstalace i další služby

Voluma: Zajišťujeme montáž a revize vodoinstalace i další služby

Společnost Voluma je odborník na veškeré instalační práce. Navrhneme i zkontrolujeme vám rozvody plynu i veškeré další instalační práce. Záleží nám na kvalitně a poctivě odvedené práci. I proto jsme za sebou nechali už desítky spokojených klientů, kteří se k nám rádi vracejí. Přidejte se k nim také a vyzkoušejte nás.

Vydáno 19.01.2015
Kvalitní topenářské a instalatérské práce pro domov na 100%

Kvalitní topenářské a instalatérské práce pro domov na 100%

Domov je tam, kde se cítíme bezpečně. S tím nesouvisí jen ochrana proti zlodějům a nežádoucím vnějším vlivům, ale také vybavení domácnosti. Na co je vám ale nový gauč a programovatelná mikrovlnka, když vám už měsíc kape voda z kohoutku nebo vám v zimním období začal zlobit kotel? V takovém případě se váš domov může rychle změnit v noční můru, neboť poruchy a havárie v domácnosti dokáží pořádně otrávit život. S tím je ale konec - klid do vaší domácnosti vnese společnost VOLUMA a její instalatérské a topenářské práce.

Vydáno 23.09.2016
Vodoinstalace, topenářské práce, rozvody plynu i kanalizace rychle a precizně

Vodoinstalace, topenářské práce, rozvody plynu i kanalizace rychle a precizně

Šikovní řemeslníci se dnes nehledají snadno. Společnost Voluma ale za spolehlivost a kvalifikovanost svých zaměstnanců a preciznost jejich práce ručí. Ať už se vám pokazil kohoutek, zlobí vás topení, anebo máte mnohem závažnější problém s rozvody plynu či kanalizací, řemeslníci a společnost Voluma jsou tu pro vás. Rychle, pohotově, pečlivě a za výhodné ceny montují a opravují vodoinstalace, topení, rozvody plynu a kanalizace.

Vydáno 12.10.2014Vydáno 19.07.2017
74 Zhlédnutí
Topováno 10.10.2018