Petr Hanuš-PEHAN
Výroba pracovních oděvů



Výroba a prodej pracovních oděvů i na míru požadavkům

Potřebujete zajistit zaměstnancům nebo pro sebe kvalitní pracovní oblečení? Třeba v barvách firmy nebo rovnou i s logem? Dnes již nemusíte zůstat pouze u představ, ale máte možnost získat to, co doopravdy potřebujete. V tomto případě kvalitní pracovní oděvy všech druhů, které si můžete nechat ušít na míru a s konkrétními požadavky. O vše se postará firma Petr Hanuš-PEHAN z Náchoda.

Výroba a prodej pracovních oděvů, Petr Hanuš-PEHAN

Kompletní sortiment pracovních oděvů

Firma Petr Hanuš-PEHAN má na trhu letitou tradici a je českou rodinnou firmou, která vyrábí kompletní sortiment různých druhů pracovních oděvů. O profesionalitě odpovídá také kvalita používaných materiálů jako bavlněné a směsové kepry, nehořlavé a nepromokavé svrchní materiály, tkaniny určené pro zdravotnictví a elektrotechnický průmysl. Kromě toho je výhodou také schopnost firmy vyhovět požadavkům klientů v oblasti střihu, barev, nebo vytvoření loga a podobně.

Pracovat v pohodlném oblečení


Pracovní oděvy všeho druhu

Co firma nebo jednotlivec, tak to jiné potřeby. Z toho důvodu má firma zavedený široký sortiment oblečení pro pracovní účely, ze kterého si vybere každý podle vkusu i druhu vykonávané činnosti. Nechybí takové kousky jako keprové nebo zimní bundy a kabáty, různé kombinézy, kalhoty jednoduché i laclové, kraťasy, pláště, vesty, haleny, zástěry, montérky, bundy, svetry, rondony, košile a trika, pracovní oděvy TYVEK, protichemické oděvy, laboratorní pláště a obleky a mnohé další. Překvapením jsou také na míru šité hasičské oděvy.

I pracovní oděv vám může slušet


Oblékněte zaměstnance do svého

V případě, že chcete podpořit jednotné oblékání ve vaší firmě a zajistit tak zaměstnancům ochranu jejich vlastního oblečení, tak pracovní oděvy máte možnost přizpůsobit. Získáte požadovaný střih, barvy, ale také logo firmy přímo na oděv nebo další požadované detaily.



Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.odevydaniela.cz


Vydáno 19.07.2017
88 Zhlédnutí
Topováno 02.06.2019