Betonové ploty Harašta
Betonové ploty a oplocení pro rodinné domy

Nebaví vás ustavičné opravy a péče o váš plot? Zbytečná ztráta času a energie, když si můžete vybrat oplocení, které vás zbaví veškerých povinností, a získáte estetický design kolem vašeho domu. Zkuste jít na to tak chytře, jako ti, kteří si vybrali betonové ploty a oplocení od firmy Betonové ploty Harašta, která má svoje sídlo v Přibicích a provozovnu v Nové Vsi, Pohořelicích.

Betonové ploty a oplocení

Kvalitně a profesionálně odvedené betonové ploty

Český výrobce Betonové ploty Harašta poskytuje svoje služby a produkty v oblasti betonových plotů a oplocení již zhruba 15 let a to jak na českém, tak i zahraničním trhu, především v Rakousku. Kromě samotného prodeje a montáže je součástí služeb také odborná konzultace a poradenství, díky kterému získáte kvalitně odvedenou práci na míru vašim potřebám. Vše začíná zaměřením, následně výrobou a nakonec samotnou realizací plotů od 0,5 m do 3 m výšky.

Váš dům jako chráněný hrad


Výběr z několika druhů betonových plotů

Uspokojení zákazníka je u firmy Betonové ploty Harašta na prvním místě. Právě z toho důvodu vás čeká až 30 druhů plotů na výběr. Jedná se o stylové a moderní řešení oplocení, které se skládá z jednotlivých dílců, které lze různě kombinovat. Nakonec získáte tolik variant, že bude těžké si vybrat. Jednotlivé sloupky a desky jsou k dispozici v různých výškách a šířkách a s moderně řešenými vzory, provedením i odstíny. Životnost betonového oplocení se počítá až na 50 let.

Vyberte si to pravé oplocení


Doprava a stavba betonového oplocení

Kromě samotné výroby a pestrého výběru firma zajistí i dopravu na místo určení a to kamkoliv si budete přát. Na místě získáte také službu v podobě samotné montáže a odborného poradenství. K plotům si můžete také objednat zámkovou dlažbu, obklady na dům, betonové stříšky nebo skruže a poklopy.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.betonovyplot.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Betonové ploty a další betonové výrobky od českého výrobce na klíč

Betonové ploty a další betonové výrobky od českého výrobce na klíč

Odolnost, všestranné použití a perfektní vzhled, tyto i další výhody vám nabízejí betonové výrobky od společnosti Betonové ploty Petr Harašta. Seženete u nás betonové výrobky všeho druhu, jako například zámkové a chodníkové dlažby, betonové skruže či stříšky. Naší specialitou jsou ale betonové ploty všeho druhu, které se perfektně hodí k oplocení novostavby i staršího domu. Stačí si vybrat z naší široké nabídky.

Vydáno 04.07.2015
Betonové ploty už dávno nejsou jen nevzhledné šedivé zídky

Betonové ploty už dávno nejsou jen nevzhledné šedivé zídky

Betonové oplocení od společnosti Betonové ploty Petr Harašta jsou nejen praktickým řešením pro oddělení pozemku, ale díky modernímu designu v mnoha provedeních i vysoce estetickým prvkem. V nabídce najdete až 30 druhů betonových plotů, ze kterých si vybere každý podle svého vkusu i charakteru objektu, pro nějž bude betonový plot určen.

Vydáno 29.07.2014Vydáno 19.07.2017
468 Zhlédnutí
Topováno 04.12.2017

Betonové ploty

Betonové ploty

Betonové oplocení, betonové dílce – výroba, prodej, montáž

Zámková dlažba, obrubníky, žlabovky

Zámková dlažba, obrubníky, žlabovky

Zámková a chodníková dlažba, betonové obrubníky, žlabovky s roštem, koryta

Betonové skruže, poklopy, podhrabové desky

Betonové skruže, poklopy, podhrabové desky

Betonové skruže, studniční poklopy, betonové podhrabové desky