Prodej překližky, stavební a obalové řezivo, truhlářská překližka. Velkoobchod.

FABRI-MORAVIA s.r.o.

Prodej překližky, stavební a obalové řezivo, truhlářská překližka. Velkoobchod.

FABRI-MORAVIA s.r.o.
Prodej truhlářského řeziva Znojmo

Záleží vám na vaši truhlářské výrobě a chcete prodávat výrobky pouze z kvalitních materiálů? Kvalita je zárukou spokojenosti a návratnosti zákazníků. Proto vše začíná výběrem materiálů a to i v případě dřeva. Pro kvalitní truhlářskou výrobu zajisté oceníte truhlářské řezivo vysoké kvality, které vám zajistí společnost FABRI-MORAVIA, s.r.o. z Moravských Budějovic.

Prodej truhlářského řeziva Znojmo, FABRI-MORAVIA s.r.o.

Nejvýznamnější dodavatel v oblasti dřevozpracujícího průmyslu

Společnost FABRI-MORAVIA, s.r.o. má svoje přední místo na trhu pro dřevozpracující průmysl již od roku 2005 a působí nejen na českém trhu. Činnost je zaměřena především na výrobní a obchodní činnost v oblasti obalového, stavebního a truhlářského řeziva, plošných materiálů, spárovek, palubek a dalších produktů. Kromě jiného poskytují také sušení a tepelné ošetření vlastního produkovaného řeziva. O celkové funkční způsobilosti na ošetření svědčí také certifikáty podle ISPM.

Řezivo pro vaše individuální potřeby


Nejširší sortiment truhlářského řeziva

Obsah produktů firmy se pyšní nejrozšířenějším sortimentem sušeného truhlářského řeziva v České republice. Vyrábí se ze surových kmenů celoročně a těžba probíhá pouze v zimním období. Následně zůstane dřevo na skladě 1 až 5 let a teprve potom jde do sušárny. Suší se na výstupní vlhkost 8-10%. Velká část řeziva se dováží od mateřské společnosti FREY-AMON. Výběr je možný až z cca 30 různých druhů dřevin a to nejen tuzemských, ale i exotických. Stačí vzpomenout takové kvality jako javor klen nebo mléčný, buk, dub letní či červený, olše, třešeň, hrušeň, jasan, jilm, akát, kaštan, lípa, topol, borovice, modřín, sapell, zebráno, teak, eben, iroko a mnohé další.

Rozšířený obsah druhů


Kvalitní zpracování a další služby

Řezivo je děleno do třech jakostních norem a je dodávané v různých tloušťkách od 28 do 60 mm u dubu 80 až 120 mm. Kromě tepelné úpravy zahrnují služby firmy také sušení, výrobu přířezů, hoblování i samotnou dopravu a manipulaci.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fabrimoravia.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dřevo stále na prvním místě

Dřevo stále na prvním místě

Některé stavební materiály nás nikdy neomrzí. Přestože plasty nahrazují mnoho věcí, zůstane dřevo tím, bez čeho si neumíme představit náš domov. Své o tom jistě ví i společnost Fabri-Moravia s.r.o., která se právě na tento přírodní produkt specializuje.

Vydáno 28.05.2018
Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia

Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia

Potřebujete stavební nebo obalové řezivo? Jste truhlář a sháníte prvotřídní materiál? Překližky, OSB desky, palubky, spárovky a mnoho dalšího najdete u společnosti Fabri-Moravia. Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi a stovkami spokojených zákazníků, kteří vědí, že pro kvalitu stačí zajít do Fabri-Moravia.

Vydáno 10.08.2015
Sušení řeziva, výroba přířezů i hoblování - vše okolo dřeva vám zajistí společnost Fabri-Moravia

Sušení řeziva, výroba přířezů i hoblování - vše okolo dřeva vám zajistí společnost Fabri-Moravia

Naše společnost Fabri-Moravia patří v současné době k nejvýznamnějším dodavatelům v segmentu dřevozpracujícího průmyslu. Na trhu působíme od roku 2005, již v době založení jsme však měli mnohaleté zkušenosti z předchozí činnosti v oblasti obalového, stavebního i truhlářského řeziva, plošných materiálů spárovek, palubek a ostatních dřevoproduktů.

Vydáno 13.09.2016Vydáno 20.07.2017
387 Zhlédnutí
Topováno 21.01.2020

Řezivo truhlářské, stavební, obalové

Řezivo truhlářské, stavební, obalové

Truhlářské řezivo, řezivo pro stavební a obalový průmysl, výroba a prodej vysušeného řeziva

Podlahové prvky holz pur

Podlahové prvky holz pur

Dubové podlahové prvky holz pur na terasy, zahradní posezení, kolem bazénů

OSB desky, překližky, spárovky

OSB desky, překližky, spárovky

OSB desky, překližky, spárovky pro nábytkářský, stavební či obalový průmysl