Prodej truhlářského řeziva Znojmo

Záleží vám na vaši truhlářské výrobě a chcete prodávat výrobky pouze z kvalitních materiálů? Kvalita je zárukou spokojenosti a návratnosti zákazníků. Proto vše začíná výběrem materiálů a to i v případě dřeva. Pro kvalitní truhlářskou výrobu zajisté oceníte truhlářské řezivo vysoké kvality, které vám zajistí společnost FABRI-MORAVIA, s.r.o. z Moravských Budějovic.

Prodej truhlářského řeziva Znojmo, FABRI-MORAVIA s.r.o.

Nejvýznamnější dodavatel v oblasti dřevozpracujícího průmyslu

Společnost FABRI-MORAVIA, s.r.o. má svoje přední místo na trhu pro dřevozpracující průmysl již od roku 2005 a působí nejen na českém trhu. Činnost je zaměřena především na výrobní a obchodní činnost v oblasti obalového, stavebního a truhlářského řeziva, plošných materiálů, spárovek, palubek a dalších produktů. Kromě jiného poskytují také sušení a tepelné ošetření vlastního produkovaného řeziva. O celkové funkční způsobilosti na ošetření svědčí také certifikáty podle ISPM.

Řezivo pro vaše individuální potřeby


Nejširší sortiment truhlářského řeziva

Obsah produktů firmy se pyšní nejrozšířenějším sortimentem sušeného truhlářského řeziva v České republice. Vyrábí se ze surových kmenů celoročně a těžba probíhá pouze v zimním období. Následně zůstane dřevo na skladě 1 až 5 let a teprve potom jde do sušárny. Suší se na výstupní vlhkost 8-10%. Velká část řeziva se dováží od mateřské společnosti FREY-AMON. Výběr je možný až z cca 30 různých druhů dřevin a to nejen tuzemských, ale i exotických. Stačí vzpomenout takové kvality jako javor klen nebo mléčný, buk, dub letní či červený, olše, třešeň, hrušeň, jasan, jilm, akát, kaštan, lípa, topol, borovice, modřín, sapell, zebráno, teak, eben, iroko a mnohé další.

Rozšířený obsah druhů


Kvalitní zpracování a další služby

Řezivo je děleno do třech jakostních norem a je dodávané v různých tloušťkách od 28 do 60 mm u dubu 80 až 120 mm. Kromě tepelné úpravy zahrnují služby firmy také sušení, výrobu přířezů, hoblování i samotnou dopravu a manipulaci.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fabrimoravia.cz

Vydáno 20.07.2017
466 Zhlédnutí
Topováno 21.01.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dřevo stále na prvním místě

Dřevo stále na prvním místě
Některé stavební materiály nás nikdy neomrzí. Přestože plasty nahrazují mnoho věcí, zůstane dřevo tím, bez čeho si neumíme představit náš domov. Své o tom jistě ví i společnost Fabri-Moravia s.r.o., která se právě na tento přírodní produkt specializuje.

Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia

Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia
Potřebujete stavební nebo obalové řezivo? Jste truhlář a sháníte prvotřídní materiál? Překližky, OSB desky, palubky, spárovky a mnoho dalšího najdete u společnosti Fabri-Moravia. Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi a stovkami spokojených zákazníků, kteří vědí, že pro kvalitu stačí zajít do ...

Sušení řeziva, výroba přířezů i hoblování - vše okolo dřeva vám zajistí společnost Fabri-Moravia

Sušení řeziva, výroba přířezů i hoblování - vše okolo dřeva vám zajistí společnost Fabri-Moravia
Naše společnost Fabri-Moravia patří v současné době k nejvýznamnějším dodavatelům v segmentu dřevozpracujícího průmyslu. Na trhu působíme od roku 2005, již v době založení jsme však měli mnohaleté zkušenosti z předchozí činnosti v oblasti obalového, stavebního i truhlářského řeziva, plošných ...
PODSTRÁNKY

Řezivo truhlářské, stavební, obalové

Řezivo truhlářské, stavební, obalové
Truhlářské řezivo, řezivo pro stavební a obalový průmysl, výroba a prodej vysušeného řeziva

Podlahové prvky holz pur

Podlahové prvky holz pur
Dubové podlahové prvky holz pur na terasy, zahradní posezení, kolem bazénů

OSB desky, překližky, spárovky

OSB desky, překližky, spárovky
OSB desky, překližky, spárovky pro nábytkářský, stavební či obalový průmysl
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FABRI-MORAVIA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FABRI-MORAVIA s.r.o.
www.fabrimoravia.cz
Adresa

Adresa

Partyzánská 833
Moravské Budějovice 676 02

info@fabrimoravia.cz
+420 605 582 600


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha