Těsnící límce Praha – pohodlná nakládka a vykládka nákladu z nákladních automobilů

Novaferm, s.r.o. Rychlonavíjecí průmyslová vrata Praha

Těsnící límce Praha – pohodlná nakládka a vykládka nákladu z nákladních automobilů

Průmyslová vrata – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Máte výrobní podnik, dílnu nebo jiné průmyslové prostory, kterým chcete zajistit bezpečnost, komfort a praktické řešení? Začněte speciálně řešenými vraty, která zajistí ještě mnohem více. Třeba praktickou manipulaci, zamezení úniku tepla a komfortní prostředí pro vaše zaměstnance. Abyste na to nebyli sami, tak se o systém vrat postará firma Novaferm, s.r.o., Praha 6.

Venkovní rychloběžná vrata, Novaferm, s.r.o., Rychlonavíjecí průmyslová vrata Praha

Dodavatel vysoce kvalitních vrat a dalších produktů

Díky společnosti s dlouholetou tradicí Novaterm, s.r.o. získáte pro svoje dílny, sklady, výrobní haly a další průmyslové či jiné prostředí kvalitní vrata a to především rychlonavíjecí RAPIDROLL. Z tohoto druhu máte na výběr venkovní rychloběžná a vnitřní rychlonavíjecí vrata. Dalším sortimentem jsou vrata lamelové průmyslové, a sice sekční, rolovací, mříže, clony a další příslušenství. Kromě vrat společnost dodává také nakládací techniku jako vyrovnávací můstky, těsnící límce, sklopné plošiny, příslušenství a servis.

Venkovní rychloběžná vrata


Venkovní rychloběžná vrata

K základu dodávaného sortimentu firmy patří venkovní rychloběžná vrata. Jsou vhodné pro prostředí skladů, výrobních hal, kde je potřebné zajistit průchod materiálů i osob. Jejich řešení může být s vratovou stěnou z pevných lamel z lehkých slitin nebo s vratovou stěnou s extrémně pevné polyesterové tkaniny s plnidlem v oranžové, šedé nebo modré barvě. Lze je kombinovat s PVC okny nebo průhledovými pásy.

Vyrovnávací můstky s různým uplatněním


Sekční vrata a vyrovnávací můstky

Dalším řešením pro sklady, výrobní haly a další objekty jsou sekční vrata. Jsou charakteristické tím, že se otevírají v interiéru ve vodítkách svisle vzhůru. Otáčejí se buď pod stropem, nebo kopírují šikmý sklon střechy. Dle přání zákazníka je možné do nich vložit dveře. Předností jsou také vyrovnávací můstky, které usnadní nakládku a vykládku automobilů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.novaferm.cz

Vydáno 20.07.2017
204 Zhlédnutí
Topováno 04.08.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Průmyslová vrata, rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky pro nákupní střediska i skladové haly

Průmyslová vrata, rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky pro nákupní střediska i skladové haly
Potřebujete váš podnik vybavit nakládací technikou, průmyslovými vraty či těsnícími límci? Firma Novaferm je pro vás ideálním řešením. Poskytuje svým zákazníkům veškerý servis – od spolehlivé a včasné dodávky, po montáž a záruční i pozáruční servis. Novaferm svým zákazníkům z České republiky i ...

Dodávka průmyslových vrat – od rychloběžných vrat po protiprůvanové zábrany

Dodávka průmyslových vrat – od rychloběžných vrat po protiprůvanové zábrany
Relativně velké stavební otvory, určené pro vjezd vozidel a manipulaci s materiálem, je třeba opatřit kvalitními průmyslovými vraty. Jejich výběrem výrazně ovlivníme průchod studeného vzduchu do interiérů a tím i spotřebu energie na vytápění. Kvalitní průmyslová vrata navíc zabraňují prostupování ...

Průmyslová vrata pro ochranu strojů od Novaferm

Průmyslová vrata pro ochranu strojů od Novaferm
Společnost Novaferm se specializuje na dodávku vysoce kvalitních průmyslových vrat, a to především vrat rychlonavíjecích, vyrovnávacích můstků a těsnících límců a vybavení nakládacích ramp. Dále dodává protiprůvanové zábrany jak do průmyslových podniků, tak do skladových hal či nákupních středisek.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Novaferm, s.r.o. Rychlonavíjecí průmyslová vrata Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Novaferm, s.r.o.
www.novaferm.cz
Adresa

Adresa

Kladenská 68/125
Praha 6 160 00

novaferm@novaferm.cz
+420 283 842 359


Najdete nás také zde:

ARES
captcha