Stelma spol. s r.o.Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace

Abychom si lépe přiblížili, čím se tato společnost zabývá, začneme tím, že se jedná o společnost, která byla založena za účelem vzdělávání dospělých občanů. Mezi jejich hlavní úkoly patří zrealizování rekvalifikací, vytváření analýz a organizační zajišťování. Pomohou každému s dotacemi i nejrůznějšími fondy. Vzdělávací činnost poskytují v oblasti dotačního managementu už dlouhou dobu.

Stelma spol. s r.o., granty a dotace z EU

V oblasti vzdělávací činnosti se pohybují už 16 let

Jako držitele různých autorizací mohou provádět akreditované vzdělávací programy. Pochlubit se však také mohou projektovou činností s vysokou úspěšností a splněním každé zakázky. Mají za sebou desítky různých projektů hrazených z evropských zdrojů.

Více informací o naší firmě


Peníze tam jsou, tak proč je nevyužít?

Zabýváte se stále stejnou myšlenkou a stojíte nad složitou otázkou, proč nevyužít peníze z dotací, když se samy nabízejí? Máte možnost využít evropské fondy? Začali jste realizovat svůj projekt, který je spolufinancovaný z Evropské unie? Pak na všechny tyto otázky dostanete kompletní odpověď a to je zajištění veškerých podkladů a následného vyřizování díky společnosti Stelma.

Získání grantů a dotací


Kompletní servis v oblasti poradenství ohledně fondů Evropské unie

Ať se to týká jakékoliv administrace, papírování, projektování, vyřizování, monitoringu nebo následného jednání, pak vám tato firma může zaručit kompletní servis v řízení, administraci a udržitelnosti projektu. Realizace samotných objektů se může vztahovat na výstavbu sběrného dvora, zateplování nemovitostí, výstavbu školicích středisek, rekonstrukci či stavbu dětských hřišť, výstavbu centra pro seniory a dalších objektů.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.stelma.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vzdělávejte se v oblasti cestovního ruchu

Vzdělávejte se v oblasti cestovního ruchu

Víte, jak od sebe rozeznat skutečného odborníka a toho, který si na něj jen hraje? Skutečný odborník se ve svém oboru neustále vzdělává a nedovolí, aby byly jeho znalosti neúplné. Staňte se skutečnými odborníky i vy. Třeba v oblasti cestovního ruchu.

Vydáno 31.07.2014
S dotacemi EU vám pomůže společnost Stelma

S dotacemi EU vám pomůže společnost Stelma

Dotace pro podnikatele, to je možnost financování projektů ze zdrojů Evropské unie i z Národních a krajských zdrojů. Zároveň je to také spousta papírování a zařizování, hlídání termínů a podobně. Jde vám z toho hlava kolem? Obraťte se na společnost Stelma spol. s.r.o. Pardubice. Náš profesionální tým s bohatými zkušenostmi vám s dotacemi pomůže.

Vydáno 16.05.2016Vydáno 24.07.2017
91 Zhlédnutí
Topováno 26.04.2018