Novodobý ochranný a bezpečnostní systém - Alarm Jablotron se snadným ovládáním

Společnost Kve-mont s.r.o. provádí silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace. Sídlí v Otrokovicích u Zlína, ale činnost a montáže provádí po celé České republice. Hlavní náplní práce jsou průmyslové elektromontáže. Provádí montáže EZS zabezpečovacích systémů Jablotron, kamerových systémů i fotovoltaických panelů. V této oblasti vám zajistí kompletní servis, zpracování dokumentace, návrhy, realizaci i následné revize.

Kve-mont s.r.o. , montáže EZS zabezpečovacích systémů Jablotron

Bezpečnostní systém Jablotron je nejnovějším hitem

Alarm má revoluční a velice snadné ovládání. Jedná se v podstatě o profesionální zabezpečení, které je však velice snadné na manipulaci, je dálkově ovladatelné a snadno nastavitelné. Tento bezdrátový systém je určen k ochraně jakýchkoliv objektů a to nejenom komerčních, ale také soukromých. Využijí jej obchody, kanceláře, sklady, dílny, ale také všechny obytné prostory a soukromé budovy.

Více informací o naší společnosti


Dali jsme si záležet i na vzhledu

Celý systém je dokonale propracovaný a umožňuje i velice moderní ovládání spotřebičů v domácnosti. Domovní automatizace je v posledních letech velice oblíbená, takže dálkově můžete nastavit různé parametry, řídit topení, zapínat spotřebiče pohybem a podobně. Detektory pohybu spolehlivě hlídají pohyb osob v interiéru.

Zabezpečovací systém Jablotron


Zajištění bezpečí pro vás i vaše nejbližší

Díky tomuto novodobému systému ochráníte své nejbližší a také svůj majetek. Zaručujeme vám nepřetržitý dohled, který nad svým domem nebo podnikáním budete mít a rychlý zásah při poplachu. Ovládat jej můžete vzdáleným připojením k počítači nebo z chytrého telefonu.Vydáno 26.07.2017
40 Zhlédnutí
Topováno 09.11.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

KVE-mont – specialista na elektroinstalace a elektromontáže

KVE-mont – specialista na elektroinstalace a elektromontáže
Elektromontáže, elektroinstalace silnoproudých a slaboproudých rozvodů, ale i kamerových systémů. To všechno a mnohé další služby provádí firma KVE-mont s.r.o. Otrokovice u Zlína. Patříme k největším dodavatelům průmyslových elektromontáží, kromě toho zajistíme kompletní servis a provádíme také ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KVE-mont s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KVE-mont s.r.o.
www.kvemont.cz
Adresa

Adresa

Letiště 1578 (Moravan Otrokovice)
Otrokovice 765 02

kvemont@kvemont.cz
+420 602 571 910


Najdete nás také zde:

ARES
captcha