Tísňová péče pro aktivní i zdravotně omezené seniory

Člověk nikdy neví, jakou překážku mu postaví život do cesty. Je proto dobré být ve střehu a umožnit vašemu Strážnému Andělovi, aby vás mohl co nejlépe opatrovat. Začněte využívat služby Strážného Anděla, které se budou podílet na ochraně vašeho zdravotního stavu.

Tísňová péče pro omezené seniory, Anděl Strážný, z.ú., Praha

Červená tlačítko a pomoc je na cestě

Tísňová služba Anděl Strážný zajišťuje klid nejenom starším seniorům, nýbrž i jejich rodinám, které takto mají jistotu, že je vše v pořádku. Pořiďte tedy svým prarodičům červené tlačítko, pomocí kterého si mohou přivolat pomoc dvacet čtyři hodin denně, a to celých sedm dní v týdnu. Vždy se vám dostane kvalitní ochotné pomoci.

Tísňová péče


Služby Comfort a Mobil

Mobilní tísňová péče dává člověku jistotu, že o něj bude v krizových situacích profesionálně a bezodkladně postaráno. Je vhodná pro aktivní či nemocné seniory, u kterých je vyšší riziko poranění. V rámci mobilní péče se rozlišují dva balíčky, Comfort a Mobil. Comfort je realizován prostřednictvím jednotky Personal Inspect, a je vhodný pro nemocné či zdravotně postižené seniory. Služba Mobil se uskutečňuje pomocí mobilního telefonu značky Aligator, a je vhodná spíše pro aktivnější jedince.

Mobilní tísňová péče


Domácí tísňové volání a služby pro organizace

Pro seniory, kteří jsou již bohužel upoutání na lůžku a vázáni na svůj domov, je tu služba domácího tísňového volání. Můžete si nechat domů nainstalovat propracovaný systém s celou řádkou zdravotnických funkcí. Komplexní služby v oblasti tísňové péče jsou poskytovány také pro různé organizace, jako jsou nemocnice, domovy důchodců, odlehčovací služby a podobně.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.andelstrazny.eu

Vydáno 28.07.2017
84 Zhlédnutí
Topováno 14.05.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Anděl Strážný, z.ú. Tísňová péče pro seniory Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Anděl Strážný, z.ú.
www.andelstrazny.eu
Adresa

Adresa

Fügnerovo náměstí 1808/3
Praha 2 - Nové Město 120 00

info@andelstrazny.eu
+420 487 883 136


Najdete nás také zde:

ARES
captcha