Hloubkové čištění, odstraňování skvrn, impregnace koberců a vláken

DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Hloubkové čištění, odstraňování skvrn, impregnace koberců a vláken

DEMA DEKOR CZ s.r.o.
Uděláme ze starého nové – stačí chtít a můžete mít podlahu jako novou, i když je už roky stará!

Renovace podlah je jistě lepším nápadem než jejich výměna. Často ušetříte až 50 % nákladů. Navíc to má další výhody, nemusíte rušit provoz, nečeká vás žádná špína ani bourání. Přitom budete mít opět hezkou a kvalitní podlahu, která bude mít dlouhou životnost a bude se i nadále snadno a lehce udržovat v čistotě. To všechno zaručí Dr. Schutz PU Color.

Renovace podlah, sanace povrchu, Dr.Schutz PU Color, DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Zašedlá a škaredá podlaha se rázem promění v něco krásného a bude jako nová

Nemusíme hned všechno špatné, škaredé nebo starší házet do koše jenom proto, že se nám to už nelíbí. Některých věcí se takto snadno ani nezbavíte, takže co uděláte se škaredou a zašlou podlahou, která už je léta ochozená a pošlapaná, takže už vypadá jako opravdu stará? Vyhodíte ji a hned budete kopat novou? To jsou zbytečné starosti, kterých vás velice rádi zbavíme, protože existuje i lepší a chytřejší způsob, než hned všechno draze rozbíjet a dělat nově. Co takhle barva, která promění vaši starou podlahu v novou? To je přece něco, co by si každá podlaha zasloužila a to jak po pár měsících svého užívání, tak i po několika letech. Opět bude jako nová, jestli nevěříte, podívejte se na pár ukázek.

DEMA DEKOR CZ s.r.o. - Specialista na renovace všech povrchů


Kreativní barevná sanace povrchu

Velice snadno a rychle díky prostředku PU Color přetvoříte vaši původní podlahu. Můžete dokonce zvolit úplně jiný vzhled, než byl ten původní. Hodí se pro elastické podlahy, jakým je klasické PVC, CV, linoleum nebo kaučuk. Vhodná je také pro minerální cementové lité podlahy a průmyslové typy podlah. Už nemusíte kvůli opotřebování rušit stávající podlahu. Je to nepraktické a z hlediska finančních nákladů také velice drahé. Tato možnost přináší skvělé řešení. Nebudete muset rušit provoz, nebudete muset nic předělávat, ale naopak budete mít stávající podlahu, která bude vypadat jako nová. Zaručené je oživení barev a úspora až 50 %, protože nemusíte utrácet za novou podlahovou krytinu. A to nemluvíme o dalších výdajích jako je likvidaci staré krytiny. Trpí také životní prostředí.

DemaDekorcz to je péče o všechny typy podlah


Získejte nový vzhled bez hluku a špíny

Dokonce můžete získat úplně nový vzhled a nový design podlahy. Nemusíte starou podlahu strhávat. Na původní podklad se aplikuje nový design dle přání zákazníka. Využít můžete i Elastic Systém, který je vhodný pro elastické sportovní povrchy. Výsledná podlaha může být unikát dle vašeho přání. Tento systém se skvěle osvědčil v různých domovech důchodců, v domovech sociální péče, na klinikách, ale také v obchodních domech, školách a mateřských školkách. Je možné podlahu přizpůsobit kadeřnictví nebo také průmyslu. Opatříme povrch podlahy speciální úpravou proti chemikáliím a dezinfekcím nebo také proti barvám na vlasy. Základem je podlaha, následně se nanáší PUR úprava a konečná je prémium top PU ochranná vrstva pro obnovu povrchu.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.dema-dekor.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.

Vydáno 08.07.2016
Čištění a renovace povrchu ESD podlahovin (vodivých elastických a epoxidových podlah) v různých prostředích

Čištění a renovace povrchu ESD podlahovin (vodivých elastických a epoxidových podlah) v různých prostředích

Potřebujete dokonale vodivou podlahu? Máte strach o podlahu? Myslíte si, že se rychle zničí? Každá nesprávně udržovaná podlaha podléhá velice rychle zkáze, obzvlášť v namáhavém prostředí, kde prochází zatěžkávacími zkouškami každý den. Ovšem možná jste zatím ještě nevěděli, že čištění ESD podlah není náročné a že renovace povrchu ESD podlahovin je možné provést vodivými barevnými nebo transparentními ESD laky od firmy Dr. Schutz Group. Snadno ji zprostředkuje firma DEMA DEKOR CZ s.r.o., která působí po celé ČR i na Slovensku.

Vydáno 13.12.2017
Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

Potřebovala by vaše podlaha důkladné vyčištění, oživení nebo nový nátěr? Obraťte se na společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o., která se specializuje na čištění a renovace podlah a povrchů všech druhů. Je jedno, zda potřebujete zrenovovat vinylovou, dřevěnou či kamennou podlahu v interiéru nebo různé venkovní povrchy. Díky kvalitnímu systému produktů dokáží vyškolení a certifikovaní realizační technici DemaServis najít řešení pro každý typ podlahy a povrchu.

Vydáno 11.07.2016
Komplexní peče o dřevěné a korkové podlahy s produkty eukula

Komplexní peče o dřevěné a korkové podlahy s produkty eukula

Značka eukula představuje komplexní nabídku přípravků, určených pro povrchovou úpravu a péči o dřevěné a korkové podlahy. Sortiment zahrnuje systém laků na vodní bázi, laků na bázi rozpouštědel i systémy olejů a čisticích a ošetřovacích prostředků. Produkty značky eukula jsou určeny primárně pro profesionální použití a zajistí ideální ochranu a péči pro parkety i podlahy z korku. Výhradním prodejcem produktů této značky je společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Vydáno 13.07.2016
Profesionální péče o podlahy s produktovými systémy Dr. Schutz

Profesionální péče o podlahy s produktovými systémy Dr. Schutz

Už vaše podlahy ztratily punc novoty? Díky renovačním nátěrům a impregnačním nástřikům Dr. Schutz budou vypadat opět jako nové. Nezáleží na tom, používáte-li v domácnosti podlahu z linolea, kaučuku, koberce, PVC, vinylu či litého cementu, epoxidu, polyuretanu a dalších materiálů, produktové systémy Dr. Schutz zahrnují speciální přípravky pro všechny typy. Již bezmála 20 let se renovací nejrůznějších povrchů zabývá společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o., která je výhradním dovozcem produktů německé firmy CC-Dr. Schutz GmbH.

Vydáno 15.07.2016
Správné čištění podlah s produkty od DEMA DEKOR CZ

Správné čištění podlah s produkty od DEMA DEKOR CZ

Znojemská společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o. je výhradním dovozcem vysoce kvalitních a účinných produktů na čištění a ošetřování podlahovin a povrchů. Portfolio tvoří značky Dr. Schutz®, eukula® a Finalit®. Nejčastější potíže, které uživatelé při čištění podlah řeší, bývá opticky nehezký, šmouhatý a flekatý povrch, který na dotek nebo došlap trošku lepí a rychle se špiní. V tomto povídání si přiřadíme k nejčastějším podlahám optimální a ideální čisticí prostředky, které netvoří žádný zbytkový mikrofilm, jsou vyráběny na bázi vysoce kvalitních povrchově účinných látek a podlahy mají po jejich užívání krásný optický vzhled.

Vydáno 22.08.2016Vydáno 10.08.2017
111 Zhlédnutí
Topováno 12.12.2017

Čištění a ošetření vinylu, linolea i koberců

Čištění a ošetření vinylu, linolea i koberců

Dr. Schutz produkty pro čištění a ochranu vinylu, linolea, kaučuku i koberců

Péče o dřevěné a korkové podlahy

Péče o dřevěné a korkové podlahy

Péče o dřevěné a korkové podlahy s přípravky Dr. Schutz a Eukula

Čištění a ochrana betonu, kamene, dlažby

Čištění a ochrana betonu, kamene, dlažby

Čištění a ošetření betonu, kamene a dlažby Dr. Schutz a Finalit