Profesionální veterinární péče v prestižní plzeňské Kleissově klinice

Péče o zvířecí pacienty není o nic méně důležitá než o ty lidské. Profesionální a zkušení veterináři z plzeňské Kleisslovy kliniky jsou připraveni poskytnout vašim mazlíčkům i užitkovým zvířatům tu nejlepší možnou péči. Svěřte jim své miláčky do péče a maximalizujte šanci na to, že jejich zdravotní problémy budou správně diagnostikovány a efektivně odstraněny.

veterinární chirurgické zákroky, Veterinární klinika Kleisslova Pohotovost pro zvířata Plzeň

Kompletně vybavená veterinární klinika Kleisslova pro zvířecí pacienty

Co se týká vybavení tohoto plzeňského zdravotnického veterinárního pracoviště, k dispozici jsou tři moderní vyšetřovny a dva operační sály. Samozřejmostí je i vlastní laboratoř, jejíž součástí jsou i špičkové analyzátory užívané při hematologických či biochemických vyšetřeních. Díky zde přítomné laboratoři je možné rychle a přesně provádět různá vyšetření, a to vyšetření moči, poševní cytologii, biochemickou analýzu krve, koprologické vyšetření, vyšetření ektoparazitů a další potřebné úkony. Přístrojové vybavení je také na naprosto skvělé úrovni, digitální rentgen, zubní ultrazvuk, kyslíkový box či endoskop jsou pouze ukázkami přístrojů, které usnadní vyšetření daného zvířete. Co se týče vyšetření, které je možné na klinice Kleisslově provést, odborníci zajistí operace páteře či ortopedického charakteru, gynekologické operace, ale i operace dutiny břišní. Interní vyšetření je též samozřejmostí.

Služby kliniky Kleisslovy


Sanitní veterinární služba, aneb vzdálenost už není problém

Novinkou v péči o zvířata je takzvaná sanitní veterinární služba. Tato služba umožňuje snadnější a bezproblémový přesun vašich zvířat na Kleisslovu kliniku. Využít ji můžete v případech, kdy zkrátka nemáte auto, a tudíž nemáte prakticky žádnou možnost, jak svého mazlíčka dopravit k veterinářovi. Platí to ovšem ale i opačně, díky sanitární službě můžete svého mazlíčka dopravit jednoduše domů, například po operaci nebo náročnějším vyšetření. Cena je zajímavě nízká a dostupná, za jednosměrnou cestu zaplatíte 150 Kč, za obousměrnou 225 Kč. Jízdné je 12Kč/kilometr. Uvedené ceny zahrnují dokonce už i DPH. Další praktickou službou navíc je online poradna. Jestliže máte nějaký dotaz, se kterým se vám nechce psát nebo volat přímo lékaři, můžete využít online formulář. Zde vepíšete svůj dotaz, a budete čekat na odpověď odborníkem, která přijde co nejdříve to bude možné.

Poraďte se s odborníky


24hodinový provoz, aneb pomoc za každé situace

Ať už potřebujete vyřešit akutní situaci, nebo si jen třeba nechat poradit, neváhejte navštívit veterinární kliniku Kleisslovu, pro kterou je láska ke zvířatům nikoliv jen plané sousloví, nýbrž pravdivé motto, kterým se tu řídí. Ordinační hodiny jsou každý všední den od osmi do dvanácti hodin, a poté od čtrnácti do osmnácti hodin. Nezoufejte ale, akutní případy, které jsou zralé na pohotovost, můžete řešit naprosto kdykoliv, stále je totiž na příjmu lékař, který je připraven zasáhnout. Mimo ordinační dobu je účtován pohotovostní příplatek navíc. Pro objednání se na rutinní kontrolu, vyšetření či jiný podobný úkon, volejte na číslo 377 533 461. V případě naléhavého případu můžete použít stejné číslo. Nonstop provoz je tou největší výhodou, navíc díky němu můžete mít jistotu, že o vaše zvířata bude postaráno vždy a za každých okolností.

Aktuální ordinační hodiny


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.veterinakleisslova.cz

Vydáno 26.07.2017
402 Zhlédnutí
Topováno 27.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sanitka pro zvířata denně zachraňuje v Plzni a okolí vaše domácí mazlíčky

Sanitka pro zvířata denně zachraňuje v Plzni a okolí vaše domácí mazlíčky
Veterinární klinika Kleisslova v Plzni nabízí jedinečnou službu pro domácí zvířata a jejich majitele, kteří se v nouzi nemají jak rychle dostat do veterinární ordinace. Sanitka pro zvířata je skvělé a mnohdy i jediné řešení akutního zdravotního problému vašeho zvířete. Stres z toho, jak dostat ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Veterinární klinika Kleisslova Ladislav Kuncl MVDr.
WEBOVÁ STRÁNKA
Veterinární klinika Kleisslova
www.veterinakleisslova.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Naše služby
Adresa

Adresa

Kleisslova 228/7
Plzeň 301 00

veterinakz@volny.cz
+420 377 533 461


Najdete nás také zde:

ARES
captcha