Autolakovna Hradec Králové: profesionální lakování nejenom automobilových dílů

Krásný vzhled laku automobilu dokáže ocenit naprosto každý řidič. Špičkovému vzhledu však rozhodně neprospěje jakékoliv poškození, které je však zcela běžné. Aby mohl lak vypadat opět krásně, je možné využít profesionální lakování, které zbaví karosérii automobilu či jakoukoliv jinou část vozidla nežádoucích defektů.

Lakování automobilových dílů, Autolakovna V+V, s.r.o.

Lakování autodílů moderními technologiemi

Automobilové laky jsou v dnešní době technologicky na velmi vysoké úrovni. Metalíza již není žádným luxusem, neboť na trhu jsou perleťové, chromové a mnohé další laky, kterými majitelé zkrášlují své vozy. Pokud chcete mít jistotu, že Váš požadavek bude vyslyšen do posledního slova, neváhejte se spolehnout na specialisty s dlouholetou tradicí. Autolakovna V&V, s.r.o. realizuje nanášení laku prvotřídní kvality CROMAX, a to v profesionálním boxu SAIMA BETA.

Služby autolakovny


Lakování v profesionálním lakýrnickém boxu

Aby mohly být opravy i nová nanášení laku opravdu kvalitní, je nutné mít k dispozici potřebné vybavení. Autolakovna V&V, s.r.o. je vybavena moderním lakýrnickým boxem SAIMA BETA, který je zajímavý nejenom svými rozměry, ale také pokročilou vybaveností různými nástroji a přípravky, které nanášení laku na konkrétní součást vedou k dokonalosti.

Lakování autodílů


Spolehlivé a cenově dostupné opravy laku

Když jde o nový lak, nemusí se hned jednat o součást vozidla. Může jít o libovolné průmyslové součásti, například pro strojírenství. Ať už máte jakékoliv přání, Autolakovna V&V, s.r.o. je tu pro Vás, připravena uplatnit všechny své poznatky při řešení Vaší zakázky.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.nastrikamevamto.cz

Vydáno 26.07.2017
132 Zhlédnutí
Topováno 23.03.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Lakování aut Předměřice nad Labem. Ať už se vám s vozem stalo cokoli!

Lakování aut Předměřice nad Labem. Ať už se vám s vozem stalo cokoli!
Stala se vám drobná nepříjemnost na silnici a potřebujete opravit lak na svém vozu? Obraťte se na Autolakovnu V + V Předměřice nad Labem. Naše lakovna zajistí lakování jednotlivých částí karoserie vašeho auta, ale také nejrůznějších strojů i dalších potřebných komponentů.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Autolakovna V+V, s.r.o. Autolakovna Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
Autolakovna V+V, s.r.o.
www.nastrikamevamto.cz
Adresa

Adresa

Obránců míru 391
Předměřice nad Labem 503 02

info@nastrikamevamto.cz
+420 722 939 790


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha