IQ KONSTRUKT s.r.o.Dřevostavby od A po Z – návrh, výroba i výsledná montáž

S dřevěnými konstrukcemi se setkáváme v mnoha nejrůznějších odvětvích. Určitě jste se již setkali s dřevostavbami, tolik populárními zimními zahradami, nebo třeba okrasnými altány. Ať už potřebujete postavit jakoukoliv dřevostavbu či konstrukci, pomůže vám společnost IQ KONSTRUKT.

Dřevostavby – návrh, výroba i výsledná montáž,  IQ KONSTRUKT s.r.o.

Výstavba dřevostaveb ručně i na CNC

Společnost IQ KONSTRUKT realizuje pro své klienty návrh, výrobu, a dokonce i samotnou montáž vysoce kvalitních dřevěných konstrukcí všech typů. Nejčastěji se jedná o různé altány, zimní zahrady, krovy, dřevostavby, různé zemědělské konstrukce a podobně. Tím to ale nekončí, aby byl projekt finální, tak společnost také na míru navrhuje a následně dodává ocelové konstrukce a podpůrné prvky, které zajistí požadovanou pevnost a stabilitu dřevostavby.

Dřevostavby na míru


Nechejte si vytvořit 3D model

Každý dobrý projekt je založen na kvalitním a všeříkajícím návrhu. Společnost IQ KONSTRUKT používá k vytváření projektů moderní software SEMA, prostřednictvím kterého lze vytvořit detailní dokumentaci, a to nejenom pro ruční výrobu, ale taky pro CNC. Díky 3D modelu si také budete moci detailně prohlédnout celý návrh a sdělit odborníkům, co se vám nelíbí, co by chtělo poupravit a podobně.


Odborná montáž je samozřejmostí

Návrh a výroba konstrukce je věc první, druhou je její montáž. I s tím vám odborníci pomohou. Navíc získáte záruku dlouhé životnosti a bezchybné stability. Chcete ušetřit a namontovat si konstrukci svépomocí? Využijte alespoň službu odborného dozoru, díky kterému budete mít jistotu, že vše děláte správně.

Odborná montážVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.iqkonstrukt.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kvalitní a pevnou střechu postaví firma IQ KONSTRUKT s.r.o.

Kvalitní a pevnou střechu postaví firma IQ KONSTRUKT s.r.o.

Stavíte a hledáte spolehlivou firmu, která se postará o veškeré pokrývačské, klempířské i tesařské práce? To všechno provádí společnost IQ KONSTRUKT s.r.o. sídlící v obci Čáslavky u Jaroměře. Zhotovíme střešní konstrukce, zajistíme pokládku střešních krytin a další související práce.

Vydáno 05.09.2016Vydáno 27.07.2017
254 Zhlédnutí
Topováno 11.05.2019