POHŘEBNÍ ÚSTAV S.R.G. společnostPohřební služba Trutnov s nonstop pohotovostí 24 hodin denně

Rozloučit se s milovanou osobou je pro člověka tím nejtěžším. Buďte si proto alespoň stoprocentně jistí, že to proběhne seriózně, na úrovni, soukromě, pietně, a zkrátka tak, jak by si to zesnulý přál. Pohřební ústav S.R.G. zajišťuje komplexní služby, díky kterým budete mít, co se týče organizace, co možná nejméně starostí.

Pohřební služba Trutnov

Pohřeb, který bude mít úroveň

Pohřební služba S.R.G. realizuje jak obřady civilní, tak církevní, nezávisle na tom, jestli půjde o pohřeb žehem nebo do země. Obřad je možné zrealizovat v obřadní síni, na hřbitově či v kostele. V případě zájmu je možné zajistit i bezobřadní rozloučení, či zkrácený smuteční obřad. Záleží pouze na vašem rozhodnutí a možnostech.

Pohřební ústav S.R.G.


Vše od květinové výzdoby až po vytesání náhrobku

Mezi další služby této společnosti patří zapůjčení kompletní květinové výzdoby, zajištění zkušeného řečníka, obsáhlý výběr skladeb, případně i zajištění živé hudby. V případě potřeby můžete také využít dočasné uschování urny. Společnost vám samozřejmě dodá i příslušnou rakev, vybírat můžete z těch nejzákladnějších a nejjednodušších, až po ty obrovské a honosné. Samozřejmostí je též zajištění veškerých kamenických prací, respektive výroba náhrobků.

Fotogalerie pohřebního ústavu


Pohotovostní služba 24 hodin denně

V případě nenadálých událostí určitě oceníte pohotovost, která je k dispozici nonstop, tedy čtyřiadvacet hodin denně. Stačí volat na 607 901 664. Mít se na koho obrátit v takto těžkých chvílích je velmi důležité, pohřební služba S.R.G. to moc dobře ví a nabízí vám pomocnou ruku.

KontaktVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.pohrebniustavsrg.cz


Vydáno 31.07.2017
65 Zhlédnutí
Topováno 19.05.2018