Bezchybně seřízená 3D geometrie podvozku zajistí správné sjíždění pneumatik

Auto-Kozelský spol. s.r.o.

Bezchybně seřízená 3D geometrie podvozku zajistí správné sjíždění pneumatik

Dlouhodobý pronájem Škody Rapid 1.2 TSI již od 8400 Kč

Láká vás možnost dlouhodobého pronájmu auta? Straníte se finančnímu leasingu, protože chcete vozidlo jen dočasně, třeba na pár měsíců? Zapomeňte na finančně nevýhodný operativní leasing a vyzkoušejte dlouhodobý pronájem aut v režii Auto Kozelský.

Dlouhodobý pronájem Škody Rapid

Půjčte si Škodu Rapid 1.2 TSI

Škoda Rapid 1.2 TSI, luxusní model, který nyní můžete řídit i vy. Je možné si jej dlouhodobě pronajmout, a to za velmi výhodnou cenu. Tento model disponuje dálkovým ovládáním centrálního zamykání, elektrickým ovládáním oken, manuální klimatizací, palubním počítačem, tónovanými okny a dalšími praktickými a moderními vymoženostmi.

Dlouhodobý pronájem


Výhodnější cena než v případě leasingu

Z hlediska ceny se vám vyplatí dlouhodobý pronájem vozidla Škoda Rapid dokonce více než operativní leasing. Pokud tedy odmítáte koupení vozidla či finanční leasing, tak zvolte právě dlouhodobý pronájem, který pro vás bude finančně nejvýhodnější. Pro představu, za měsíční 9900 Kč. Pokud si však vůz pronajmete alespoň na tři měsíce, tak se měsíční částka ještě více sníží, a to na skvělých 8400 Kč.

Ceny pronájmů vozidel


Profesionálové ve svém oboru

Proč dlouhodobý pronájem právě od Auto Kozelský? Tato půjčovna působí na trhu již více než dvacet pět let, a za tak dlouhou dobu má na kontě tisíce spokojených motoristů. Kromě půjčovny se jedná navíc i o autoservis a pneuservis.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://auto-kozelsky.cz/

Vydáno 31.07.2017
224 Zhlédnutí
Topováno 20.07.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

AUTO KOZELSKÝ Ostrava: autopůjčovna, autoservis na jednom místě

AUTO KOZELSKÝ Ostrava: autopůjčovna, autoservis na jednom místě
Autopůjčovna i dlouhodobý pronájem aut, autoservis. Vše pod jednou střechou vám přináší firma AUTO KOZELSKÝ Ostrava. Motoristům poskytujeme skutečně komplexní služby týkající se aut. Na počátku stála autopůjčovna a její vozový park, který potřeboval péči. Tak vznikl autoservis, ve kterém se dnes ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Auto-Kozelský spol. s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Auto-Kozelský spol. s.r.o.
auto-kozelsky.cz
Adresa

Adresa

Varšavská 951/114
Ostrava - Hulváky 709 00

info@auto-kozelsky.cz
+420 602 752 495


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha