KroMo Brandýs s.r.o.
Prodejna a půjčovna nářadíElektrické nářadí Brandýs – prodejna a půjčovna s kvalitním a širokým sortimentem

Hledáte nářadí pro vaši stavbu nebo rekonstrukci? Nebo jste naopak řemeslník, který potřebuje nářadí pro truhláře a tesaře? Pak se nebojte obrátit na kvalitního prodejce. My vám odborně poradíme, pomůžeme s výběrem a máme široký sortiment. Na své si u nás přijdou i malíři a podlaháři nebo lakýrníci.

Prodejna a půjčovna nářadí Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, KroMo Brandýs s.r.o.

Sortiment elektrického nářadí od prověřených dodavatelů

V našem sortimentu vyhovíme každému řemeslníkovi i kutilovi. Nejenom prodej různých druhů výrobků, ale je možné také jeho zapůjčení. Spotřební materiál máme za skvělé ceny. Produkty jsou daleko lepší, než naleznete v běžných obchodních řetězcích. Navíc vám odborně poradí náš vyškolený personál.

Prodejna a půjčovna nářadí se širokým sortimentem


Cenová úspora, která se pro každou kapsu vyplatí

Z dlouhodobého hlediska na těchto výrobcích rozhodně ušetříte. Cenová úspora se týká nejenom kvality výrobku. Díky kvalitnějšímu výrobku máte vyšší záruku delší životnosti. Týká se to však také náhradních dílů, protože na levné kusy nářadí není možné sehnat běžné náhradní díly. Na kvalitní produkty však dostanete téměř vše, co budete jako náhradní kus potřebovat a proto je to velice výhodné.

Půjčovna nářadí pro profesionály i domácí kutily


Působení v Brandýse nad Labem, Praze i širším okolí

Působíme především v Brandýs nad Labem-Stará Boleslav a okolních městech - Kostelec nad Labem, Jiřice, Neratovice, Líbeznice, Hovorčovice, Čelákovice, Lysá nad Labem, Benátky nad Jizerou, Mladá Boleslav, Kostelní Hlavno, Dřísy, Dřevčice a Kralupy nad Vltavou a dalších částech Středočeského kraje. Zákazníky máme ale také z našeho hlavního města, tedy Prahy.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kromo.cz


Vydáno 02.08.2017
75 Zhlédnutí
Topováno 23.01.2018