Projektování farmaceutických provozů a speciálních zařízení pro obor zdravotnictví

Těmito službami se vyznačuje společnost Lab & Pharma, spol. s r.o., která je schopna vám zprostředkovat komplexní zajištění strojů a přístrojů pro odvětví zdravotnictví. Pohybují se v oblastech nejenom zdravotnictví a farmaceutiky, ale také mohou zajistit zařízení pro operační sály či jiné specifické laboratoře. Firma funguje již od roku 1991. První nápady se ubíraly strojírenským průmyslem. Postupem času se více zaměřovali na odvětví zdravotnictví a farmacie. Nyní mají dostupné moderní přístroje a speciální technologie.

Projektování pro farmacii, Lab & Pharma, spol. s r.o.

Ryze česká společnost, která se zaměřuje i na celkové pojetí staveb

Společnost je ryze česká, ale za svou mnohaletou působnost se rozšířila i do Moskvy a Kyjeva, kde má také své zastoupení. Centrála však sídlí v Praze. Poskytují co možná nejkomplexnější služby pro klienty. Projektují stavby v oblasti zdravotnictví a farmacie. Dle požadavků zákazníka je možné řešení na klíč nebo pouze vybavení prostor speciálními zařízeními.

Oficiální internetové stránky


Projektování, plánování, rozpočty, řízení ale i výroba technologického vybavení

Odborně vám připraví od základního projektu veškerou dokumentaci, ale i vybaví moderními zařízením celý prostor. Proškolí personál a zaručují servis záruční i pozáruční. Zařízení se může týkat stojů na výrobu léků, kapslí, tablet, granulí. Mezi další patří měkké lékařské formy, které jsou vhodné pro masti, čípky a krémy. Není výjimkou ani tekutý obsah. Stroj na výrobu injekcí, kapek a sprejů.

Projektování farmaceutických provozů


Projekty, dodávky i validační práce v tuzemsku i zahraničí

Provádí veškeré rekonstrukce. Vybaví vám speciálním zařízením laboratoře, prostory pro zdravotnictví nebo související s farmacií, ale i veterinární ordinaci. Zaměřují se také na biotechnologii.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.labpharma.cz/projekce-realizace/

Vydáno 02.08.2017
364 Zhlédnutí
Topováno 05.02.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Komplexní projektování staveb pro farmacii a zdravotnictví pod vedením Lab & Pharma, spol. s r.o.

Komplexní projektování staveb pro farmacii a zdravotnictví pod vedením Lab & Pharma, spol. s r.o.
Projektování farmaceutických závodů, laboratoří či operačních sálů zajišťuje společnost Lab & Pharma, spol. s r.o. již od roku 1991. Od počátku založení se společnost prezentuje jako strojírenská firma s různými specializacemi, přičemž se postupně stala dodavatelem technologií pro oblast ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Lab & Pharma, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Lab & Pharma, spol. s r.o.
labpharma.cz
Adresa

Adresa

U továren 1380/2
Praha 10 - Hostivař 102 00

labpharma@labpharma.cz
+420 272 101 411


Najdete nás také zde:

ARES
captcha