Moderní veřejné automatické toalety do měst, parků a veřejných prostor

Infrastruktury dnešních měst jsou většinou již na výborné úrovni. Jediné, v čem mají mnohá města opravdu velkou mezeru, jsou toalety. Pro jejich návštěvníky je většinou těžké najít udržované, čisté a dostupné toalety, což může snižovat výsledný dojem z návštěvy. Společnost TOI TOI tuto situaci dokáže efektivně vyřešit. Ptáte se jak?

Veřejné automatické toalety , TOI TOI, sanitární systémy, s r.o.

Moderní automatické toalety

Společnost TOI TOI je oficiálním distributorem veřejných automatických toalet francouzské společnosti FRANCIOLI, a to nejenom pro Českou, ale i Slovenskou republiku. Veřejné automatické toalety jsou tím nejlepším způsobem, jak do města, parku či dalších libovolných míst dostat kvalitní a čisté toalety, které budou dostupné všem návštěvníkům i obyvatelům města. Toalety jsou dostupné ve dvou různých stupních automatizace – Saninew či automatika. Mohou být též vybaveny mincovním systémem na vybírání poplatků. Jsou dodávány výhradně jako dvouprostorové – místnost pro návštěvníky a technická místnost.

Veřejné automatické toalety


Čtyři produktové řady

Automatické toalety jsou dostupné ve čtyřech řadách – Saniville, Sanicabines, Maestra a Box in Box. Saniville se díky své variabilitě hodí jak do moderní části města, tak do historického obvodu. Sanicabines umožňují vytváření více prostorových toalet. Nejluxusnější řadou jsou toalety Maestra, kde je možné uplatnit i jiné materiály kromě betonu, například kámen, exotické dřevo a podobně. Box in box jsou určené pro instalaci do vnitřních prostor.


Reference řeknou nejvíce

Zajímá vás, jak to vypadá v praxi? Můžete se sami podívat, a to ve městech Kladno, Teplice, Dolní Břežany či Hostivice.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.toitoi.cz

Vydáno 02.08.2017
438 Zhlédnutí
Topováno 25.10.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

TOI TOI, sanitární systémy: mobilní buňky a kontejnery na stavby i akce

TOI TOI, sanitární systémy: mobilní buňky a kontejnery na stavby i akce
Potřebujete na stavbě svou kancelář, hledáte možnost, jak zaměstnancům zajistit šatny či ubytování a podobně? Řešením mohou být stavební buňky se širokou škálou možností využití, které dodává firma TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. Zajistíme pronájem nebo prodej, samozřejmostí je doprava na místo ...

Pronájem sanitárních systémů od společnost TOI TOI

Pronájem sanitárních systémů od společnost TOI TOI
Společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. byla založena v listopadu 1993 jako další mezinárodní pobočka firmy TOI TOI Sanitärsysteme GmbH, která na trhu v SRN působí již od roku 1973. Od samého počátku je sídlem firmy královské město Slaný. Od roku 1995 se společnost rozrůstala i regionálně a k ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TOI TOI, sanitární systémy,
www.toitoi.cz
Adresa

Adresa

Pražská 264
Slaný 274 01

info@toitoi.cz
+420 312 527 488


Najdete nás také zde:

ARES
captcha