Spodní prádlo Felina - od odborníků s tradicí sahající až do roku 1885

Spodní prádlo Felina je legendou, kterou zná každá žena. Společnost Felina se během 130 let dokázala probojovat na post globálně působící firmy v oblasti spodního prádla, která aktivně působí ve více než padesáti zemích. Co vše stojí za úspěchem této ikonické značky, pro kterou je typická prvotřídní výroba, nadstandardní materiály, pohodlí a smyslnost?

Kvalitní dámské spodní prádlo Felina

Z malé manufaktury světový gigant

Historie společnosti Felina spadá až do roku 1885, kdy byla v Německu otevřena malá manufaktura na výrobu korzetů. Zájem byl obrovský, poptávka rostla, tržby se zvětšovaly. Sídlem firmy se stává německý Mannheim, a tak je tomu doposud. Dvacáté století bylo pak pro společnost velmi štědré, a navíc právě v tomto období manufaktura získala své jméno – FELINA. Jméno, které se stalo opravdovým pojmem nejenom po celém Německu.

Historie Feliny


Dvacáté století ve znamení rozmachu

Dvacáté století sehrálo v historii firmy velkou roli. Již ve dvacátých letech firma zaměstnávala víc než 660 zaměstnanců. Druhou světovou válku továrna a firma jako taková ustála, i přes zničení závodů a nepříznivou situaci v této dramatické době. V padesátých letech po válce úspěšnost firmy Felina rapidně vrostla, značka se celosvětově rozrostla až do padesáti zemí světa.


Nekončící úspěch

Šedesátá léta znamenala velkou expanzi, nabídku čítající přes 250 modelů a pracovní místa pro 2000 lidí. Sedmdesátá léta byla věnována vývoji podprsenky pro film Love Story. V osmdesátých letech byla firma převzata švýcarskou investiční skupinou. Konec dvacátého století znamenal velký vývoj podprsenek, které musely nositelkám vždy perfektně padnout. A tak je tomu dodnes.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.felina.cz

Vydáno 02.08.2017
306 Zhlédnutí
Topováno 10.07.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FELINA ČR spol.s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FELINA ČR spol.s r.o.
felinainternational.com
Adresa

Adresa

Korunovační 6
Praha 7 170 00

info@felina.cz
+420 220 571 203


Najdete nás také zde:

ARES
captcha