Ochrana betonových konstrukcí XYPEX

NEKAP spol.s r.o. Hydroizolace staveb Praha

Ochrana betonových konstrukcí XYPEX

NEKAP spol.s r.o.
Hydroizolace staveb PrahaSanace zděných sklepů v činžovních a rodinných domech

Jak zabránit tomu, aby voda nepronikala přes zdivo a cihly až do prostoru sklepu? To je otázka, na kterou se mnoho z nás snaží nějakým způsobem najít odpověď. Pomoci nám v tomto směru může speciální technologie, která se používá při sanaci sklepů v obytných budovách.

Sanace zděných sklepů, NEKAP spol.s r.o. Praha 6

Přeměna sklepů na kanceláře, posilovny, administrativní prostory, obchody a mnohé další

V dnešní době se i města snaží zachránit co nejvíce ze svých budov. Nevyhovující podsklepení však často brání tomu, aby se město mohlo v tomto směru ještě více rozvíjet. Mnoho z budov má sklepy, které jsou však zdravotně nevyhovující a hygienicky závadné, proto se snaží tyto prostory dát do pořádku a vytvořit v nich nové, krásné a suché prostředí, kde můžete třeba i podnikat.

Ochrana proti vzlínající vodě


Pokud chcete sklep zažít využívat, musíte jej pořádně odvlhčit

U mnohých budov nemůžeme praktikovat odizolování z vnější strany, proto se musí všechno odehrávat v daném prostoru uvnitř sklepu. Nežádoucí jsou také sanační omítky, které jsou vysoce porézní, a proto je uvnitř mnohonásobně vyšší podíl vlhkosti. Pokud se místnost nevětrá, vzniká opět velký problém.

Xypex nic nepropustí a zajistí vám dokonalou ochranu vašeho sklepení před vodou a plísněmi


Řešením je sanace pomocí speciální technologie

Efektivnější a daleko vhodnější se jeví nepropustné omítky. V kombinaci s ochranou proti plísním je to naprosto ideální řešení, které zabrání vodě, aby se dostávala hlouběji do zdi a zabrání také vlhkosti dostat se přes tuto nepropustnou vrstvu omítky. Je mrazuvzdorná a vodotěsná. Provedení je jednoduché a časově úsporné.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nekap.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Xypex: Účinná sanace a hydroizolace betonových konstrukcí

Xypex: Účinná sanace a hydroizolace betonových konstrukcí

Řešíte na stavbě či při rekonstrukci problém hydroizolace? Potřebujete, aby vaše betonová konstrukce byla nepropustná nejen pro vodu, ale také pro ostatní, často nebezpečné kapaliny? Jednoduchým, profesionálním a účinným řešením, jak si poradit s hydroizolací, je unikátní materiál Xypex. Jedná se o materiál a technologii krystalizace, které způsobují, že jsou betonové konstrukce nepropustné pro kapaliny, a to zcela ojedinělým způsobem.

Vydáno 21.02.2014
Hydroizolace Freezteq vás zbaví vlhkosti jednou pro vždy

Hydroizolace Freezteq vás zbaví vlhkosti jednou pro vždy

Trápí vás doma nadbytečná vlhkost? Tvoří se kvůli tomu ve vaší domácnosti plíseň a zhoršuje vzduch? Pak s nadbytečnou vlhkostí skoncujte jednou pro vždy! Společnost Nekap nabízí účinné hydroizolační materiály pro každého. Jsme výhradním distributorem materiálů Xypex a Freezteq v České republice. S námi nad vlhkostí vyzrajete.

Vydáno 25.05.2015
Spolehlivá izolace a hydroizolace spodních staveb materiály XYPEX

Spolehlivá izolace a hydroizolace spodních staveb materiály XYPEX

Izolace a hydroizolace spodních staveb proti pronikání a vzlínání vody patří k obtížným krokům při stavbách i rekonstrukcích objektů. Účinným řešením je hydroizolační materiál XYPEX, který zajistí, aby betonová konstrukce byla nepropustná pro vodu i ostatní kapaliny. Jeho výhradním dodavatelem v České republice je společnost Nekap s.r.o..

Vydáno 29.06.2016Vydáno 02.08.2017
114 Zhlédnutí
Topováno 29.06.2020