Timo profistavby s.r.o.Firma TIMO profistavby s.r.o. se sídlem v Ostravě a bohatými zkušenostmi se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi v oblasti pozemních staveb

Jejich služby můžete využít ke stavbě svého vlastního nového domova nebo k rekonstrukcím. Vedou si velice dobře také v oblasti výstavby dalších administrativních budov. Postaví školku, školu, zdravotnickou budovu, objekt k podnikání a pro obchodní účely. Nejsou však výjimkou ani stavby cestovního ruchu či objekty pro kulturní účely.

Výstavbou a rekonstrukce pozemních staveb

Realizujeme pasivní, nízkoenergetické domy a dřevostavby

Abychom uspokojili vysoké nároky našich klientů, zaměřujeme se také na výstavbu pasivních a nízkoenergetických domovů. Specializujeme se na zateplení nebo revitalizaci. Zařídíme i pokládku podlah, dlažby a obklady, vytvoření omítek, malby a nátěry, nebo tesařské práce. Samozřejmostí jsou sádrokartonové konstrukce vhodné do všech typů obydlí.

Investiční záměry, zajištění financování, projekce i samotná realizace


Použití nejnovějších materiálů usnadňuje a urychluje naši práci

Používáme moderní, nové materiály, které nám pomáhají k dosažení co nejlepšího výsledku. Vždy se snažíme dodržet individuální přístup k zákazníkovi. Dbáme na vaše přání a respektujeme vaše požadavky.

Pasivní a nízkoenergetické domy


Generální dodávky staveb

Zaměření generální dodávky staveb se týká dokonce i zemědělských a průmyslových objektů. Speciální stavební konstrukce se týkají také železobetonových konstrukcí, protipožárních obkladů, vodoinstalatérských a topenářských rozvodů a mnohých dalších.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.timo-profistavby.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Pronájem nebytových prostor v Ostravě

Pronájem nebytových prostor v Ostravě

Hledáte místo pro své obchodní či pracovní aktivity? Společnost TIMO profistavby s.r.o., specialista v oblasti stavitelství a stavebnictví, dokončuje výstavbu nové budovy na Slezské Ostravě a poskytují pronájem nebytových prostor. Budova se nachází na přístupném frekventovaném prostranství a disponuje parkovacími místy přímo před ní.

Vydáno 21.10.2016
HELUZ – české cihly s výjimečnými vlastnostmi

HELUZ – české cihly s výjimečnými vlastnostmi

Výběr prvotřídních cihel je jedním ze základních faktorů, které výrazně ovlivní kvalitu hrubé stavby. Největším českým výrobcem cihelných produktů pro hrubou stavbu je HELUZ, který navazuje na stoletou cihlářskou tradici v Dolním Bukovsku. Společnost TIMO profistavby s.r.o. používá při svých realizacích právě cihly tohoto výrobce, v kombinaci s mnohaletými zkušenostmi, řadou profesionálních řemeslníků i individuálním přístupem ke klientovi je pak výsledná hrubá stavba vždy precizní záležitostí.

Vydáno 01.05.2016
Ploché střechy nemusí být fádní, zelená střecha je toho důkazem

Ploché střechy nemusí být fádní, zelená střecha je toho důkazem

Ploché střechy začaly být v našem prostředí oblíbené především ve funkcionalistické éře a během staveb panelových domů. Stavba takové střechy přitom nepatří mezi nejnáročnější a nejnákladnější, je však třeba zaměřit se na kvalitní tepelnou izolaci a hydroizolační vrstvu. Druhů plochých střech může být několik, velmi častou variantou bývá větraná střecha. Existuje však také zelená střecha, která je jasným důkazem toho, že plochá střecha nemusí být fádní a jednoduchou volbou.

Vydáno 20.10.2015Vydáno 02.08.2017
32 Zhlédnutí