Rychlá a promyšlená přeprava nadrozměrných nákladů – to je GARANTRANS

Potřebuje vaše strojírenská firma přepravit strojírenské vybavení z jednoho místa na druhé? Nevíte si rady s přepravou nějakého technologického celku nebo průmyslového vybavení? S veškerou nadrozměrnou přepravou si hravě a efektivně poradí významná společnost GARANTRANS.

Nadrozměrný náklad - přeprava, Garantrans s.r.o.

Nadrozměrná přeprava od A až po Z

Nadrozměrná přeprava realizovaná prostřednictvím společnosti GARANTRANS zahrnuje přepravu těžkých či dlouhých nákladů pomocí roztahovacích návěsů. Dále je možné přepravovat mosty nebo jiné technologické celky. Přeprava zahrnuje nejenom samotný transport, ale v případě technologických a investičních celků také samozřejmě vykládku na daném místě určení, následné vybalení a instalaci. Problémem při dopravě nebudou ani nezpevněné příjezdové cesty.

Silniční přeprava


Bohaté spektrum dopravní techniky

Společnost disponuje širokým spektrem nejrůznější speciální dopravní techniky, díky čemuž vždycky dokáže uspokojit konkrétní požadavky zákazníků. Nejčastěji pracuje s víceosými tahači, roztažitelnými návěsy určenými pro přepravu dlouhých nákladů, hlubinnými návěsy vhodnými na přepravu vysokých nákladů nebo moderními jumbo návěsy.

Nadrozměrná přeprava


Silniční, železniční, letecká a námořní přeprava

Společnost GARANTRANS je dále specialistou na silniční, železniční, leteckou i námořní přepravu. Při přepravě nadrozměrných nákladů, nejenom investičních a technologických celků, ale taky průmyslových projektů a strojního vybavení, se nejčastěji uplatňuje právě silniční a námořní přeprava.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.garantrans.cz

Vydáno 03.08.2017
249 Zhlédnutí
Topováno 10.12.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

S Garantrans přepravíte nadměrné náklady kamkoliv

S Garantrans přepravíte nadměrné náklady kamkoliv
Přepravovat velké stavební konstrukce není jednoduchou záležitostí. Většinou si na takové úkoly musí firmy volat odborníky, kteří mají přepravu jakkoli rozměrných a těžkých předmětů v malíčku. Nadrozměrná přeprava vazníků nebo betonových dílů je jedním z úkonů, který vám pomůže vyřešit společnost ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Garantrans s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Garantrans s.r.o.
www.garantrans.cz
Adresa

Adresa

Lihovarská 1199/10
Ostrava - Radvanice 716 00

leva@garantrans.cz
+420 724 200 021


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha