Domovní a průmyslové elektroinstalace jedině od profesionálů

Nedílnou součástí každé stavby je vyřešení otázky elektroinstalace. Bez té se žádná moderní budova, ať už domovní, nebo průmyslová, neobejde. Společnost Manel se sídlem v Praze je připravena položit základy kvalitní a spolehlivé elektroinstalace ve všech domovních i průmyslových objektech.

Domovní a průmyslové elektroinstalace, MANEL, spol. s r.o., Praha

Spolehlivá montáž elektroinstalace

Montáže elektrických rozvodů jsou realizovány nejenom v rámci České republiky, ale i v zahraničí. Společnost se zabývá samotnou výrobou nízkonapěťových rozvaděčů, stejně tak jako kompenzačních rozvaděčů. Populární jsou taktéž rozvaděče určené na automatickou regulaci a řízení. Do domácnosti jsou vyráběny speciálně navržené bytové rozvaděče. Zajištění datových, televizních i kabelových rozvodů je samozřejmostí.

Montáž domácí a průmyslové elektroinstalace


Různé typy rozvaděčů

Na základě požadavků klientů je možné dodávat rozvaděče částečně kryté, otevřené, atypické nebo skříňové. Co se týče instrumentace, je na výběr z Schrack, Moeller, Schneider Group, OEZ Letohrad a dalších. Vše závisí na vašich požadavcích na stupeň krytí, napěťové soustavy či na technologické nároky.


Řízení technologií, revize a stavební činnost

Společnost Manel svou činnost neupírá pouze na montáže elektroinstalací. Mezi další její specializaci patří řízení technologických procesů pomocí programovaných logických automatů. Dále vám pomůže s revizí elektrických zařízení, a to podle aktuálně platných evropských, ale i českých norem. Další specializací je stavební činnost, jež zahrnuje obkladačské práce, montáže sádrokartonů, rekonstrukce bytových jader, provádění staveb, jejich odstraňování a podobně.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.manel.cz

Vydáno 03.08.2017
246 Zhlédnutí
Topováno 19.03.2020
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MANEL, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MANEL, spol. s r.o.
www.manel.cz
Adresa

Adresa

Revoluční 1056/8a
Praha 1 110 00

info@manel.cz
+420 602 521 081


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha