Zdravotní matrace na míru Praha - přesně podle Vašich potřeb

Zdravý spánek je základním předpokladem spokojeného života. Největší vliv na kvalitu spánku má nikoliv postel jako taková, nýbrž právě matrace. Investovat do kvalitní zdravotní matrace na míru je tedy opravdu základem. Vyberte si tu nejlepší přímo do své ložnice ze sortimentu tradiční společnosti Eifler s.r.o, která se specializujte na prodej zdravotních matrací podle přání zákazníka.

Zdravotní matrace na míru, Eifler, spol. s r.o., čalounické látky a potřeby Praha

Matrace různých šířek, tvrdostí a tuhostí

Podle čeho vybrat tu nejlepší zdravotní matraci přímo pro sebe? Základem je si ujasnit, jaký materiál preferujete. Dále volte podle šířky, tvrdosti a tuhosti jako takové. U šířky je nutné se rozhodnout nikoliv jen pro jednolůžko či dvojlůžko, ale pro konkrétní rozměr. I jednolůžka a dvojlůžka mohou být totiž různě široká. Co se týče tvrdosti, někomu vyhovuje extrémně tvrdá matrace, jiný uvítá měkčí a poddanější.

Zdravotní matrace na míru


Zvolte si optimální výplň

Další velmi důležitou charakteristikou je výplň matrace. Můžete zvolit přírodní výplně, gumokokos, molitany, vatelín, rouna, matracová rouna, nebo v poslední době tolik oblíbený latex. Ten je typický pro svou elasticitu a tvarovou stálost. Výplň je důležitá z toho důvodu, že udává tvrdost a mechanické vlastnosti matrace.

Zvolte si svou matraci


Kapok – moderní výplň

Poměrně čerstvou novinkou je Kapok, což je rostlinné hedvábí, které se také používá jako vyplň, a to zejména polštářů a přikrývek. Jedná se konkrétně o duté vlákno z vlnovce pětimužného. Vlákna jsou z velké části dutá, a právě i díky tomu je hmotnost velmi nízká, což je jednou z největších výhod. Kapok je navíc hypoalergenní, nepropouští vodu, odolává plísním a odpuzuje hmyz.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.calounickematerialy.cz

Vydáno 03.08.2017
629 Zhlédnutí
Topováno 16.07.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9

Technické látky a tkaniny nejen pro čalouníky – Eifler, Praha 9
Technické látky, tkaniny všeho druhu i další potřeby pro firmy i jednotlivce nabízí společnost Eifler, Praha 9. Využijte nabídky za velice přijatelné ceny. Zejména oblíbené gumokokosové desky překvapí nízkou cenou, jelikož je firma přímým dovozcem tohoto materiálu.

Čalounické a restaurátorské práce i prodej čalounického materiálu v Praze

Čalounické a restaurátorské práce i prodej čalounického materiálu v Praze
Pražské čalounictví Eifler, spol. s r. o. působí na trhu již od roku 1992. Za dobu svého působení se společnost vyprofilovala do dvou oblastí. Čalounictví jednak zajišťuje profesionální čalounické práce a renovaci nábytku, jednak se zabývá prodejem čalounických potřeb a látek. Ať už potřebujete ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Eifler, spol. s r.o. Čalounické potřeby, potahové látky Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Eifler, spol. s r.o.
www.calounickematerialy.cz
Adresa

Adresa

Poděbradská 13
Praha 9 190 00

eifler@seznam.cz
+420 739 449 700


Najdete nás také zde:

ARES
captcha