Brýlové obruby Praha 9 – široký výběr, příznivé ceny

Oční Optika Praha 9 Ondřej Cvikr

Brýlové obruby Praha 9 – široký výběr, příznivé ceny

Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží

Bez problémů a bez potíží, s námi zjistíte, že už vás naprosto nic netíží. Velice moderní jsou také různé druhy brýlových obrub. Staráme se také o naše nejmenší zákazníky, a proto jsou dostupné i varianty pro děti. Provádíme i opravy brýlí pro případ nečekaných událostí.

Měření zraku, Oční Optika Praha 9 Ondřej Cvikr

Zvýrazněte svůj pohled a dejte vyniknout očím

Brýle a především jejich obruby se staly v posledních letech módním hitem. Podle nich se určují trendy, podle nich si můžete zvolit, jak chcete vypadat. Jestli elegantně a vkusně, nebo sportovně, či zvolíte přirozenější variantu, která tolik nebude překrývat vaše původní krásné oči. Ty máte jen jedny, tak je nechejte vyniknout a pořiďte si nové obruby, které budou stylové, nadčasové a šmrncovní.

Oční optika Cvikr – Praha 9


Brýle podle svého vlastního stylu v různých barvách

V zálibě brýlí si libují především ženy. Ovšem i muži se v posledních letech zaměřují na styl, který bude dávat najevo jejich vkus. Brýlové obruby mohou být kovové, plastové, vázané, vrtané nebo titanové. Dokonce si můžete pořídit i sluneční brýle a to v různých cenových relacích.

Obruby podle svého vkusu, najděte pro sebe ten správný typ


Začínáme měřením zraku

Pokaždé se začíná odborným vyšetřením zraku na nejnovějších přístrojích. Poté se vybírají vhodné brýlové čočky. Typ se zvolí podle refrakční vady oka. Existuje mnoho variant, ztenčené čočky, antireflexní úprava a mnohé další od těch nejlepších značek: Rodenstock, Carl Zeiss, Essilor, Omega Optix. Vyberte si k tomu i líbivý doplněk, pouzdro, řetízek nebo šňůrku.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.cvikr.cz

Vydáno 03.08.2017
186 Zhlédnutí
Topováno 26.10.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stále ostrý zrak Vám pomocí brýlí a čoček zajistí Oční optika Cvikr

Stále ostrý zrak Vám pomocí brýlí a čoček zajistí Oční optika Cvikr
Nedovolte zhoršenému vidění, aby Vás omezovalo v běžných radostech života. Navštivte oční optiku na Praze 9, nechte si zkontrolovat zrak přímo na prodejně a odneste si odtamtud kvalitní brýle padnoucí Vašim potřebám. Optika Cvikr zaměstnává jen odborníky, kteří se v problematice optiky orientují a ...

Měření zraku i brýlové obruby – o váš zrak se postará Oční Optika Cvikr

Měření zraku i brýlové obruby – o váš zrak se postará Oční Optika Cvikr
Trápí vás problémy se zrakem? V Oční Optice Cvikr Praha 9 vám odborně vyšetříme zrak, změříme dioptrie, a na základě toho vám poté poradíme s výběrem vhodných brýlí. Najdete u nás různé brýlové obruby, brýlové čočky, sluneční brýle i doplňky - tedy zkrátka všechno pro vaše oči.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Oční Optika Praha 9 Ondřej Cvikr
WEBOVÁ STRÁNKA
Oční Optika Praha 9
www.cvikr.cz
Adresa

Adresa

Jablonecká 423
Praha 9 - Střížkov 190 00

cvikr@cvikr.cz
+420 286 891 295


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha