Odborník v přístupových a docházkových systémech

Firma se postupem času rozšiřovala a přibírala si další moderní systémy. Zdokonalují vývoj a vývin klasických technologií, ale mezi jejich další činnosti patří stravovací systémy a systémy pro sběr a evidenci výrobních dat.

Docházkový systém PowerKey, ADVENT, spol. s r. o., Praha 6

Systém PowerKey se stal jedním z nejrozšířenějších a nejpropracovanějších řešení docházkových systémů na českém trhu

V dnešní době jsme už někde jinde, než tomu bylo v minulosti, kdy stačily obyčejné a typické příchodové systémy, které zaznamenávaly pouze příchod a odchod ze zaměstnání. Moderní systém vám uspoří čas, šetří peníze a samozřejmě usnadňuje práci. PowerKey se stane skvělým pomocníkem. Obsahuje vlastnosti, díky kterým budete mít již vytvořenou podkladovou bázi pro výpočet mezd. Výjimečná je i komfortní přehlednost o docházkových hodinách. Zaznamenává i pravidelnou evidenci školení nebo zdravotních prohlídek.

Nejen docházkové systémy, ale i mnohé další


Docházkový systém vyřeší všechny starosti a usnadní práci

Moderní systémy umožňují rychlejší práci a daleko efektivnější. Spoustu práce udělají za vás. Ovšem naší prioritou není jenom docházkový systém. Nezaměřujeme se na jediné zařízení ale na kombinaci různých produktů. Přístupový systém se instaluje na místa, kam mohou vstupovat pouze oprávněné osoby. Proto je vhodný k zabezpečení skladů, kanceláří, budov nebo i parkovišť.

Veškeré produkty a podklady


Poskytneme potřebné semináře

Velice rádi a ochotně vás uvítáme také na našich akcích, kterými jsou různé semináře. Školení se zaměřuje na zrychlení postupů a usnadnění práce. Na školení je k dispozici počítač, na kterém si můžete okamžitě veškeré funkce vyzkoušet.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.advent.cz/

Vydáno 03.08.2017
326 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Elektronická evidence docházky ušetří čas i peníze

Elektronická evidence docházky ušetří čas i peníze
Zaměstnavatel musí mít přehled o docházce zaměstnanců do práce. Poslouží mu k tomu elektronická evidence docházky pomocí docházkových systémů. Jejich výrobou se zabývá společnost ADVENT, spol. s r.o.

Advent spol. s r.o.: optimální řešení pro bezpečný provoz každé společnosti

Advent spol. s r.o.: optimální řešení pro bezpečný provoz každé společnosti
Společnost Advent se zabývá komplexním řešením pro zajištění bezpečnosti, správného chodu firmy, kontroly docházky i jednoduchého systému stravování. PowerKey®, to jsou docházkové systémy, přístupové systémy, stravovací systémy a doplňkové systémy vytvořené na míru potřebám velkých i malých firem.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ADVENT, spol. s r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ADVENT, spol. s r. o.
www.advent.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

NovinkySemináře
Adresa

Adresa

Na Beránce 57/2
Praha 6 - Dejvice 160 00

info@advent.cz
+420 235 365 191


Najdete nás také zde:

ARES
captcha