Prodej a servis skútrů, motocyklů a čtyřkolek

Zajímá vás všechno co má kola a chcete mít doma pořádné stroje? Kdo vstoupí do světa skútrů, čtyřkolek a motocyklů, tak z něj už jen tak nevyklouzne. A abyste měli doma opravdu jenom to nejlepším a ještě ke všemu s veškerým servisem, tak na to je profesionálním odborníkem firma MOTO CENTRUM Praha – Stanislav Klement.

Prodej skútrů Praha 9 Vinoř, MOTO CENTRUM Praha - Stanislav Klement Prodej skútrů, motocyklů a čtyřkolek

Kvalitní značky a služby

Služby a produkty firmy MOTO CENTRUM Praha-Stanislav Klement začali v roce 2010. Začínali s dovozem, prodejem a servisem skútrů a motocyklů značky YUKI, postupně došlo na značky MOTORRO, CLS, KEEWAY. Od roku 2016 se služby a sortiment rozšířil o čtyřkolky MASAI. V rámci profesionálních služeb provádějí nejen dovoz a prodej, ale také kompletní servis a opravy nejen uvedených značek, ale také Babety, Jawy, MZetky a vše co nese název motocykl nebo čtyřkolka.

Pořiďte si skútr, čtyřkolku nebo motocykl dle svých snů


Skútry, motorky a čtyřkolky

Široký sortiment skútrů značek YUKI FAIRY, CITY, PRISMA, QUICK, KEEWAY FLASH nebo třeba MOTORRO CEASAR, MAXX, RT 125, CLS ADONIS, LEGEND a mnohé další přinesou výběr mužům i ženám a i těm nejnáročnějším zákazníkům. Ani milovníci motocyklů nepřijdou o splnění svých snů a praktických požadavků a odvezou si stroje takových značek jako MOTORRO TEIDE, XMOTOS, YUKI 125 TR, 250 EFI nebo 125 SM. A v neposlední řadě jsou to moderní čtyřkolky, které upoutají pozornost a podpoří zájmy všech zákazníků.

Kompletní servis jak se patří


Helmy, zámky, plachty i maziva

Aby toho nebylo málo, tak MOTO CENTRUM Praha-Stanislav Klement poskytuje i nákup veškerého příslušenství jako kvalitní helmy značek ZEUS a také kabelové či řetězové zámky, kvalitní plachty všech druhů a různých barev, různé druhy maziv a dále také alarmy, zavazadla, rukavice a lékárničky.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.motocenter.cz

Vydáno 09.08.2017
820 Zhlédnutí
Topováno 30.09.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Skútry, motorky i čtyřkolky včetně příslušenství? To vše v MOTO CENTER Praha!

Skútry, motorky i čtyřkolky včetně příslušenství? To vše v MOTO CENTER Praha!
Přemýšlíte o koupi nové motorky, skútru nebo toužíte po čtyřkolce? V tom případě navštivte MOTO CENTER Praha 9! U nás najdete kvalitní a cenově výhodné skútry, motorky i čtyřkolky různých značek a jejich příslušenství. Obraťte se na nás i v případě, pokud podobný stroj doma máte a potřebujete jej ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MOTO CENTRUM Praha - Stanislav Klement
WEBOVÁ STRÁNKA
MOTO CENTRUM Praha - Stanislav Klement
www.motocenter.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

SkútryMotocykly
Adresa

Adresa

Mladoboleslavská 759
Praha 9 - Vinoř 190 17

motocenter.info@gmail.com
+420 731 495 222


Najdete nás také zde:

ARES
captcha