Metal Activity s.r.o. je firma, která vám poskytne kvalitní strojní součásti nebo obrábění kovů

Firma Metal Activity s.r.o. poskytuje strojní součásti k různým účelům, např. na lisy, pro strojní nůžky, zaměřují se i na důlní stroje, součásti turbín nebo zemědělské stroje či převodové skříně a mnoho dalšího.

Strojní součásti, obrábění kovů, METAL ACTIVITY s.r.o.

Zaměření firmy se týká výroby strojních součástí

Kousek u Brna leží malebná město Ivančice, ve kterém se nachází společnost Metal Activity. Firma se zaměřuje na výrobu strojních komponentů do zemědělských a důlních strojů. Vytvoří vám součástky na lisy a strojní nůžky, převodové skříně a mnoho dalšího. Jejich výrobky jsou zhotovovány pomocí výlisků nebo formou svařenců. Odlitky i svařence se vyrábí konkrétně na přání zákazníka, proto jde spíše o kusovou a malosériovou výrobu. V tomto ohledu se však vždy jedná o vysokou kvalitu. Firma vyrábí druhy produktů podle zadané dokumentace od svých zákazníků, aby vše bylo přesně na míru a pasovalo do posledního detailu.

Malé i větší kusy strojních součástí


Zkušenosti s obráběním a navazující služby

Díky mnohaletým zkušenostem v obrábění jsme mistři ve svém oboru také v této oblasti. Obrábíme standardní i ušlechtilou ocel, také nerez, hardox, veldox a další. Nepřekvapí nás ani odlitky z šedé litiny, ocelolitiny, nebo jiné specifické slitiny. Hlavní prioritou je dodávka v krátkém časovém úseku, dodržení podmínek a také vysoká kvalita našich výrobků. U nás můžete najít konvenční, NC a CNC třískové obrábění kovů až do hmotnosti 3 tun. K tomu nám slouží patřičné stroje, se kterými denně pracujeme. Příkladem můžeme uvést vyvrtávačky WHN 9B, WHN 10NC, WH10CNC + souvisle řízená lícní deska. Nebo stroje WH9BNC, WFC10CNC.

Certifikace a osvědčení zaručují vysokou kvalitu každého výrobku


Výkresová dokumentace slouží k výrobě různých produktů

Společně se zákazníky vždy najdeme kompletní řešení pro výrobu součásti do požadovaných strojů. Dle výkresové dokumentace vyrábíme stroje a zařízení, dále svařujeme a montujeme komponenty a celky i manipulační zařízení. Vytváříme lehké i střední ocelové konstrukce. Tyto produkty provádíme samozřejmě včetně povrchové úpravy, kterou můžete dle svého přání požadovat. Najdete u nás také zámečnickou výrobu nebo strojní opracování. Vlastně vše, co běžně k provozu strojů potřebujete. Jakmile se nějaká součást zničí, nebo ji potřebujete nahradit, můžeme vám ji bez otálení vyrobit. Velice jednoduchý styl, jak nenavyšovat náklady na pořízení nových věcí.

Podle dodané výkresové dokumentace vyrábí různé produkty


Více informací naleznete na našich stránkách  http://metalactivity.cz

Vydáno 15.01.2018
79 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Svařence a odlitky v kusové a malosériové výrobě

Svařence a odlitky v kusové a malosériové výrobě
Společnost METAL ACTIVITY s.r.o., je ryze strojírenskou firmou, která se zaměřuje na výrobu strojních součástí pro pily na dřevo, pily na železo, lisy, strojní nůžky, důlní stroje, zemědělské stroje, součásti turbín, převodové skříně a mnoho dalších různých dílů.

Spolehlivé strojní součásti od společnosti Metal activity

Spolehlivé strojní součásti od společnosti Metal activity
Sháníte strojní součásti pro pily, turbíny, lisy, zemědělské, důlní či jiné stroje? Hledáte někoho, pro koho není problém CNC obrábění kovů, někoho kdo má zkušenosti s obráběním obyčejné i ušlechtilé oceli, nereze, speciálních slitin a spousty dalších materiálů? Pak je tady firma Metal activity ...
PODSTRÁNKY

CNC obrábění

CNC obrábění
CNC třískové obrábění kovů s vysokou přesností na moderních CNC a NC strojích

Kovovýroba

Kovovýroba
Výroba kovových strojních součástí, kovovýroba, odlitky, svařence

Strojírenská výroba

Strojírenská výroba
Strojírenská výroba ocelových konstrukcí, strojních součástí, odlitků a svařenců
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA METAL ACTIVITY s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
METAL ACTIVITY s.r.o.
www.metalactivity.cz
Adresa

Adresa

Ve Sboru 1475/16
Ivančice 664 91

metalactivity@seznam.cz
+420 604 738 137


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha