Chcete kvalitní krb, aniž byste museli přiložit ruku k dílu? Pak si jej nechejte postavit od profesionálů

Je mnoho důvodu, proč se bát stavět právě krb. Nemusí jít nezbytně jenom o šikovnost, ale mnoho z nás si zkrátka netroufá na tak vážnou stavbu, jakou je právě krb. Proto jsou zde specializované firmy, které vám postaví celý krb na klíč, aniž byste se museli vy sami něčemu učit, nebo zbytečně nad tímto úkolem ztrácet čas.

Krbová kamna, 24 mall s.r.o.

Rychle, efektivně a především precizně

Stavba krbu není žádnou legrací, a proto vám obchod 24 krby poradí s výběrem, udělají návrh a samozřejmě celý projekt následně zrealizují. Tito profesionálové mají 10 let praxe, takže rozhodně vědí, co dělají. U nich najdete všechno nejenom pro stavbu krbu, v případě, že byste si chtěli podobný systém nakonec postavit sami, ale najdete zde i všechno na údržbu.

Krbová kamna různých rozměrů


Plamínky v obýváku vytvoří hřejivý pocit útulna

Nastal chladný zimní večer a vy nevíte, jak se zabavit? Co si takhle otevřít sklenku dobrého vína se svou přítelkyní, uvařit si něco dobrého a sednou si k zapálenému krbu? Krb vám přinese tu správnou atmosféru, nehledě na to že plní především úkol výhřevnosti. Zajistí teplo a vy se budete cítit při pohledu na plameny velice příjemně.

Máte zahradu? Pak vás jistě budou lákat zahradní krby


To pravé kouzlo domova díky krbu

Chcete si vytvořit to pravé kouzlo domova? Pak ani na chvíli neváhejte. Krbová kamna totiž naleznete v různých variantách. Zvolte si kamna litinová, kachlová, teplovodní, peletová nebo dokonce kamna s troubou. Firma působí v Opavě, Ostravě, Hlučíně a dalších městech.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.24krby.cz

Vydáno 10.08.2017
103 Zhlédnutí
Topováno 27.03.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Novinky na e-shopu krby24.cz – nová krbová kamna od SOLID a ROMOTOP

Novinky na e-shopu krby24.cz – nová krbová kamna od SOLID a ROMOTOP
Kachlová krbová kamna nebo krb dokáží s interiérem udělat doslova divy. Jedná se totiž nejen o velmi praktický, ale také ekonomický a estetický způsob vytápění. Uvažujete o pořízení kachlových kamen, klasické krbové vložky nebo jiném typu technologie do svého domu či bytu i vy? Není nic ...

Krby a krbová kamna – komfort k nezaplacení

Krby a krbová kamna – komfort k nezaplacení
Čtení knížky, sklenička s drahou polovičkou nebo večer strávený s přáteli. Všechny tyto věci dostávají nový rozměr, trávíme-li je u krbu. Nejen teplo, ale také jedinečná atmosféra krbových kamen dělají své a kdo tomu nevěří, pak večer u krbu nejspíš ještě nikdy nezažil. Krby a krbové vložky jsou ...

Myslete moderně i v oblasti krbů

Myslete moderně i v oblasti krbů
Vynálezy se neustále vyvíjí. Televize, telefony, notebooky a mnoho dalších ovládly naše životy. Ale ty nás v zimě nezahřejí a ani nevykouzlí teplo domácnosti - to vám poskytne jedině krb. I v oblasti krbů probíhá vývoj a vznikají nové technologie. Poznejte je i vy díky společnosti 24 mall.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA 24 mall s.r.o. prodej a stavba krbů a kamen
WEBOVÁ STRÁNKA
24 mall s.r.o.
www.24krby.cz
Adresa

Adresa

Hlavní 1402/64a
Opava - Kylešovice 747 06

info@24mall.cz
+420 553 662 586


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha