Znojemsko láká neopakovatelnou atmosférou vinařské oblasti

Navštivte Jižní Moravu a vychutnejte si atmosféru tvořenou nejen přírodou, ale i vinnými sklípky, lákajícími k oslavám významných událostí, nebo jen tak k posezení v milé a zábavné společnosti.


Rodinný Camping-penzion Havraníky nabízí ubytování v malebném prostředí znojemské vinařské oblasti s mnoha možnostmi sportovního i společenského vyžití. V objektu se nachází hned několik variant ubytování, a to v penzionu, chatkách, srubu či autocampu. Celý areál o rozloze přibližně 2000 m2 je určen všem milovníkům krásné přírody a zábavně-sportovně-odpočinkové dovolené. Vinařská stezka Znojmo – Šatov – Šobes, která vede přímo kolem ubytovacího areálu, láká k návštěvě vinných sklípků a posezení nad sklenkou oblíbeného moravského vína. Penzion poskytuje také možnost celodenního stravování, parkování v objektu je též zajištěno. Znojemsko je oblíbené i cyklisty, neboť je protkáno mnoha cyklistickými trasami s krásnými vyhlídkami. 

Camping-penzion Havraníky nabízí hned několik variant ubytování

  • Penzion: Ubytování v penzionu hotelového typu s kapacitou 15 lůžek poskytuje zázemí se samostatným sociálním zařízením, lednicí a televizí.
  • Srub: Pro větší skupiny i samostatné skupinky jsou k dispozici 4 pokoje ve srubu vybaveném sociálním zařízením a společnou kuchyňkou. Kapacita ubytovaných osob je rovněž 15.
  • Chatky: Součástí ubytování v Camping-penzionu Havraníky je i 5 chatek o 4 lůžkách se společným sociálním zařízením a kuchyňkou ve dvoře, 3 chatky mají samostatný kuchyňský koutek.  
  • Camping: prostor pro camping je určen ke stanování cyklistů a motoristů, kteří zde najdou veškeré potřebné zázemí i pro rodiny s dětmi.

Další nabídka Camping-penzionu Havraníky

Návštěvníci mohou v rámci ubytování využít i dalších služeb v ceně. Zdarma mohou ubytovaní používat centrální gril a udírnu nebo si pro soukromé účely zapůjčit malý gril na dřevěné uhlí včetně příslušenství, za drobný poplatek i zábavné a stolní hry. V areálu jsou rovněž prostory pro úschovu a mytí kol a cyklistického vybavení či možnost vyprání prádla vč. sušení a žehlení.

 

V blízkosti penzionu, za obcí Nový Šaldorf, se nachází údolí Modré sklepy, kde je možné posedět ve vinných sklípcích a ochutnat výborné moravské víno. Navštivte naše webové stránky sklepyumilbachu.webnode.cz.

Zajímavosti v okolí ubytování Havraníky

V blízkosti objektu se nachází Národní park Podyjí s krásnou nedotčenou přírodou a přehrady na řece Dyji vybízející k vodním radovánkám. Milovníci historie si také přijdou na své, mohou navštívit například Rotundu sv. Kateřiny a další památky v nedalekém Znojmě, barokní zámek ve Vranově nad Dyjí, hrad Bítov či zámek Uherčice a spoustu dalších atraktivních míst.

 

Pro rezervaci ubytování v Camping-penzionu Havraníky navštivte webové stránky camp-havraniky.webpark.cz nebo nás kontaktujte na camphavraniky@email.cz či telefonicky buď na recepci: 776 553 185 nebo přímo majitele pana Jaroslava Milbacha: 775 119 338.  

Více informací naleznete na našich stránkách  http://camp-havraniky.webpark.cz

Vydáno 13.06.2013
1057 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion a kemp Havraníky Robin Hlavatý
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion a kemp Havraníky
camp-havraniky.cz
Adresa

Adresa

Havraníky 142
Znojmo 669 02

stupkajan@post.cz
+420 776 553 185


Najdete nás také zde:

ARES
captcha