AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o.Komplexní služby-autoservis, nezávislé topení, výměna oleje

Život bez vozidla není v dnešní době jednoduchý, a když se váš čtyřkolový miláček rozbije, tak to dokáže pořádně zkomplikovat život. Ale jen do té doby, než zjistíte, že máte možnost získat komplexní autoservisní služby a ještě něco navíc. Nejen o opravy, ale také o autoservis, pneuservis, údržbu a další záležitosti se profesionálně postará firma AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o. s provozem ve Zlíně.

Nezávislé topení, výměna oleje, AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o.

Opravy, autoservis a pneuservis pro různé značky vozidel

Služby firmy AUTOSERVIS ŠIMEK s.r.o. jsou postavené na individuálních požadavcích zákazníků, díky kterým vznikl servis pro vozidla, který poskytuje rozsáhlé a profesionálně odvedené práce. Zaměřuje se především na vozidla značek Škoda, Volkswagen a Seat, ale také Citroen, Fiat, Ford, Mazda a mnohé další. Kromě oprav a samotného autoservisu poskytuje také služby v oblasti pneuservisu a to od oprav běžných defektů, výměny a montáže pneumatik u osobních a užitkových vozidel do 3,5 tuny, ale také výměnu a kontrolu TPMS ventilků, uskladnění pneu a seřízení geometrie vozu.

Autoservis, který to s vozidly umí


Autodiagnostika i údržba brzdového systému

Často vyhledávanou službou je také autodiagnostika, která v portfoliu služeb nechybí. Provedení Bosch na všech vozidlech, VAG u značek SEAT, Škoda, Audi, VW. Ani pro údržbu autoklimatizace nemusíte jinam a bude vám provedena výměna chladícího media, kontrola úniků, dezinfekce celého systému pro odstranění zápachu. Důležitá je také údržba brzdového systému, seřízení brzd či výměny brzdového obložení a kotoučů.

Nezávislá topení


Nezávislá topení, výměna oleje a další služby

Aby toho nebylo málo, tak samozřejmostí je odborná péče o výměnu oleje nebo prodej, montáž a servis nezávislých topení Webasto, Eberspracher a to od teplovodních až po vodní s ovladači. Mezi další služby patří také montáž tažných zařízení nebo výměna čelních skel, řešení pojistných událostí, odtah vozidel či zapůjčení náhradního vozu a mnohé další.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.auto-simek.cz


Vydáno 10.08.2017
147 Zhlédnutí
Topováno 17.04.2018