Adrián - HADICEADRI
Hydraulické hadice výroba Plzeň

Vydáno 11.08.2017
69 Zhlédnutí
Topováno 24.01.2018

Vytlačované pryžové profily od společnosti Hadice Adrián

Ryze česká společnost, která se zaměřuje na výrobu hydraulických hadic a dalšího příslušenství. Vyrábí přesně na míru a dle požadavků zákazníka každý kus. Zabývají se prodejem hadic, pryže a podlahovin.

Vytlačované pryžové profily, Adrián - HADICEADRI

Není problém maloobjemová nebo pouze kusová výroba

Od ledna letošního roku je zde možnost koupě standardních profilů i výroba specifického produktu na přání zákazníka. Dokážeme dodat dle požadavků jakýkoliv typ vytlačovaných pryžových profilů. Tyto výrobky se následně používají jako těsnění. Utěsňují se s ní nádoby a víka s kapalinou nebo plyny a jinými látkami ale také například klasický H-profil s klínkem se používá při těsnění skel u dopravních prostředků.

Vytlačované pryžové profily na přání zákazníka


Vysokou kvalitu zajišťuje digitálně řízená výroba

V oblasti moderních technologií se v dnešním světě můžeme pyšnit mnoha výhodami. Jednou z nich je jistě i výroba právě těchto profilů, která je řízená plně automatizovaným procesem. Celý systém se řídí digitálně a díky tomu probíhá vytlačování a následná vulkanizace samostatně a zcela automaticky. Existují různé typy: kruhové, hranaté, speciální a další.

Hadice Adrián – prodej hydraulických hadic a příslušenství


Zakládáme si na spolupráci s certifikovanými dodavateli

Pryžová směs musí být samozřejmě také kvalitní, aby mohl být výsledný produkt opravdu spolehlivý. Proto si zakládáme na spolupráci pouze s certifikovanými dodavateli pryže. Výsledné profily mohou být různé tvrdosti a tažnosti.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hadiceadri.cz