Vytlačované pryžové profily od společnosti Hadice Adrián

Ryze česká společnost, která se zaměřuje na výrobu hydraulických hadic a dalšího příslušenství. Vyrábí přesně na míru a dle požadavků zákazníka každý kus. Zabývají se prodejem hadic, pryže a podlahovin.

prodej hydraulických hadic

Není problém maloobjemová nebo pouze kusová výroba

Od ledna letošního roku je zde možnost koupě standardních profilů i výroba specifického produktu na přání zákazníka. Dokážeme dodat dle požadavků jakýkoliv typ vytlačovaných pryžových profilů. Tyto výrobky se následně používají jako těsnění. Utěsňují se s ní nádoby a víka s kapalinou nebo plyny a jinými látkami ale také například klasický H-profil s klínkem se používá při těsnění skel u dopravních prostředků.

Vytlačované pryžové profily na přání zákazníka


Vysokou kvalitu zajišťuje digitálně řízená výroba

V oblasti moderních technologií se v dnešním světě můžeme pyšnit mnoha výhodami. Jednou z nich je jistě i výroba právě těchto profilů, která je řízená plně automatizovaným procesem. Celý systém se řídí digitálně a díky tomu probíhá vytlačování a následná vulkanizace samostatně a zcela automaticky. Existují různé typy: kruhové, hranaté, speciální a další.

Hadice Adrián – prodej hydraulických hadic a příslušenství


Zakládáme si na spolupráci s certifikovanými dodavateli

Pryžová směs musí být samozřejmě také kvalitní, aby mohl být výsledný produkt opravdu spolehlivý. Proto si zakládáme na spolupráci pouze s certifikovanými dodavateli pryže. Výsledné profily mohou být různé tvrdosti a tažnosti.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hadiceadri.cz

Vydáno 11.08.2017
219 Zhlédnutí
Topováno 30.11.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Spolehlivé hydraulické hadice nemusí stát zbytečně moc peněz

Spolehlivé hydraulické hadice nemusí stát zbytečně moc peněz
Hadice jsou nepostradatelné v řadě průmyslových odvětví. Dokáží bezpečně přepravit běžné kapaliny, plyny, potraviny, ale například i ropné produkty. Pokud ale chcete mít jistotu, že vás hadice nezklamou a dopraví vše na své místo bez rizik, musíte sáhnout po těch skutečně ověřených a spolehlivých. ...

Objednávejte hydraulické hadice u léty prověřeného dodavatele

Objednávejte hydraulické hadice u léty prověřeného dodavatele
Nejrůznější průmyslová odvětví v nich spatřují své využití. Jsou skvělými pomocníky, pokud potřebujete přepravit kapalinu nebo jinou látku z bodu A do bodu B. O jakých komponentech je zde řeč? Za vším stojí hydraulické hadice, které vám společnost Hadice Adrián vyrobí přesně na míru do vašeho ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Adrián - HADICEADRI Hydraulické hadice výroba Plzeň
WEBOVÁ STRÁNKA
Adrián - HADICEADRI
www.hadiceadri.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 18
Plzeň 326 00

obchod@hadiceadri.cz
+420 377 970 069


Najdete nás také zde:

ARES
captcha