RAIL hadice pro chladicí kapaliny, demineralizovanou vodu a glycol - Novinka

Adrián - HADICEADRI Hydraulické hadice výroba Plzeň

RAIL hadice pro chladicí kapaliny, demineralizovanou vodu a glycol - Novinka

Adrián - HADICEADRI
Hydraulické hadice výroba PlzeňVytlačované pryžové profily od společnosti Hadice Adrián

Ryze česká společnost, která se zaměřuje na výrobu hydraulických hadic a dalšího příslušenství. Vyrábí přesně na míru a dle požadavků zákazníka každý kus. Zabývají se prodejem hadic, pryže a podlahovin.

prodej hydraulických hadic

Není problém maloobjemová nebo pouze kusová výroba

Od ledna letošního roku je zde možnost koupě standardních profilů i výroba specifického produktu na přání zákazníka. Dokážeme dodat dle požadavků jakýkoliv typ vytlačovaných pryžových profilů. Tyto výrobky se následně používají jako těsnění. Utěsňují se s ní nádoby a víka s kapalinou nebo plyny a jinými látkami ale také například klasický H-profil s klínkem se používá při těsnění skel u dopravních prostředků.

Vytlačované pryžové profily na přání zákazníka


Vysokou kvalitu zajišťuje digitálně řízená výroba

V oblasti moderních technologií se v dnešním světě můžeme pyšnit mnoha výhodami. Jednou z nich je jistě i výroba právě těchto profilů, která je řízená plně automatizovaným procesem. Celý systém se řídí digitálně a díky tomu probíhá vytlačování a následná vulkanizace samostatně a zcela automaticky. Existují různé typy: kruhové, hranaté, speciální a další.

Hadice Adrián – prodej hydraulických hadic a příslušenství


Zakládáme si na spolupráci s certifikovanými dodavateli

Pryžová směs musí být samozřejmě také kvalitní, aby mohl být výsledný produkt opravdu spolehlivý. Proto si zakládáme na spolupráci pouze s certifikovanými dodavateli pryže. Výsledné profily mohou být různé tvrdosti a tažnosti.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hadiceadri.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Spolehlivé hydraulické hadice nemusí stát zbytečně moc peněz

Spolehlivé hydraulické hadice nemusí stát zbytečně moc peněz

Hadice jsou nepostradatelné v řadě průmyslových odvětví. Dokáží bezpečně přepravit běžné kapaliny, plyny, potraviny, ale například i ropné produkty. Pokud ale chcete mít jistotu, že vás hadice nezklamou a dopraví vše na své místo bez rizik, musíte sáhnout po těch skutečně ověřených a spolehlivých. Společnost Hadice Adrián se na průmyslové a hydraulické hadice specializuje již řadu let, díky čemuž je dnes dodavatelem, o kterém nemusíte pochybovat.

Vydáno 19.09.2016
Objednávejte hydraulické hadice u léty prověřeného dodavatele

Objednávejte hydraulické hadice u léty prověřeného dodavatele

Nejrůznější průmyslová odvětví v nich spatřují své využití. Jsou skvělými pomocníky, pokud potřebujete přepravit kapalinu nebo jinou látku z bodu A do bodu B. O jakých komponentech je zde řeč? Za vším stojí hydraulické hadice, které vám společnost Hadice Adrián vyrobí přesně na míru do vašeho provozu. Tyto průmyslové hadice dokáží dopravit všechno od vody přes horké páry až po ropné produkty.

Vydáno 22.09.2015Vydáno 11.08.2017
194 Zhlédnutí
Topováno 30.11.2019