Hledáte vhodné partnera pro strojírenskou výrobu? Strojírny Olšovec s.r.o. je spolehlivým partnerem při výrobě strojů různého typu

Zaměření této společnosti je opravdu široké, zabývají se výrobou strojů, stavbou svařenců a všemi ostatními stroji. Vyrábí velké i malé zařízení. Za dvacet let zkušeností získali mnoho zajímavých zakázek, takže se rozhodně ničeho nebojí.

Svařence, STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Výroba strojírenského zařízení

Na základě získané dokumentace od klienta jsme schopni vyrobit téměř vše. Jakékoliv stroje a svařence různého typu. Naše speciální konstrukční oddělení je připravené vám pomoci i s jakoukoliv konstrukcí stroje. Vyrábíme jednotlivé stroje, ale také celé linky. Dodáme samostatný stroj i s požadovanou technologií. Stroje a svařence mohou mít hmotnost až 10 000 kg. Je možná také dohoda, kdy se hmotnost dá ještě zvýšit.

Rozsáhlé a komplexní služby ve strojírenském oboru


Strojírenský průmysl má neomezené možnosti

Pozitivní trend můžeme sledovat nejenom u klasického strojírenského průmyslu, ale také v oblasti výroby strojů. Firma strojírny Olšovec působí nedaleko Hranic na Moravě. Zde se nachází jejich areál s veškerým technickým vybavením. Disponují také velkým jeřábem, aby mohli kvalitně a bezpečně zpracovávat veškeré objednávky.

Strojírny Olšovec to je spolehlivý partner v oblasti výroby strojů nebo stavby svařenců


Svařence a stroje mohou být i velký rozměrů

Výroba strojů se vždy odehrává ve výrobních halách a také prostorách, které jsou bezpečně zajištěny. Firma disponuje také obráběcími stroji. Tyto stroje obrábějí různý charakter polotovarů, svařenců, odlitků nebo výkovů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.strojirny.com

Vydáno 10.08.2017
98 Zhlédnutí
Topováno 27.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Strojírenská výroba od profesionálů je zárukou spolehlivosti

Strojírenská výroba od profesionálů je zárukou spolehlivosti
Stroje a svařence vyrobené na míru popř. dle dokumentace zákazníka, kvalitní obrábění i zámečnictví. To vše zahrnuje portfolio služeb Strojíren Olšovec nacházejících se v Olšovci u Hranic na Moravě. Poctivá strojírenská práce se ještě nevytratila. Ve Strojírnách Olšovec pracuje téměř šedesát vysoce ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.
www.strojirny.com
Adresa

Adresa

Olšovec 77
Olšovec 753 01

info@strojirny.com
+420 581 694 511


Najdete nás také zde:

ARES
captcha