ITMS plast s.r.o.
Plastové jímky

Plastové jímky

Plastové jímky na odpadní vodu, samonosné, dvouplášťové a k obetonování

Plastové septiky

Plastové septiky

Kruhové a hranaté plastové septiky k předčišťování odpadní vody

Jímky na dešťovou vodu

Jímky na dešťovou vodu

Plastové jímky k uchování dešťové vody, samonosné, dvouplášťové i k obetonováníVydáno 10.08.2017
564 Zhlédnutí
Topováno 09.04.2018

Podzemní plastové sklepy

Sklepy jsou nedílnou součástí domácností. Ušetří spoustu místa v domě a zajistí prostředí pro skladování všeho. Každý si pod tímto pojmem představí tmavou chladnou komoru, do které se nakonec bojí i vejít. Vaše představy a předsudky okamžitě zažene zcela jiný pohled na sklepy. Nemusí se totiž jednat pouze o tmavá místa v suterénu domu, ale o zcela moderní prostředí, které je vyrobené z plastu a světla je v něm víc, než dost. Podzemní plastové sklepy vám na míru vyrobí a dopraví firma ITMS plast s.r.o., provozovna Náměšť nad Oslavou.

Podzemní plastové sklepy, ITMS plast s.r.o.

Výroba a distribuce plastových výrobků

Náplní práce firmy ITMS plast s.r.o., která sídlí v bývalém areálu továrny v Náměšti nad Oslavou, okres Třebíč, je výroba a distribuce plastových výrobků. Patří mezi ně kromě plastových sklepů také výroba septiků, jímek, pískových filtrů, vodoměrných šachet na vrtané studny, retenční nádrže a také bazény na míru. Výroba je prováděna tou nejmodernější technologií a pod vedením kvalifikovaného personálu. Produkce je určená pro běžné zákazníky, firmy i velké společnosti v ČR i v zahraničí.

Kvalitní plastové produkty


Plastové sklepy kruhové i hranaté

Do výroby a distribuce firmy patří také produkce plastových sklepů. Moderní produkt, který zajistí skladovací prostory nejen pro nářadí a další pomůcky a předměty, ale také slouží jako sklad zeleniny a ovoce, zavařenin a všeho co je potřebné někam uložit. A co víc, můžete si v něm vytvořit příjemnou pracovnu nebo místo k posezení s přáteli. Pro uspokojení všech zákazníků jsou k dispozici v provedení kruhové i hranaté. K získání jsou nejen v různých typických rozměrech, ale také barvách.

Pořiďte si moderní plastový sklep


Moderní alternativa klasického sklepu

Plastová varianta sklepů má oproti těm klasickým tu výhodu, že jsou mnohem rychleji realizovatelné, protože se vyrobí, přivezou a jednoduše vloží do připravené jámy. Jsou s izolací i větráním a zcela hravě nahradí kamennou verzi sklepů, které jsou mnohem nákladnější a náročnější na realizaci.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.itms-plast.cz