Výkup kovošrotu blízko Trutnova, Úpic a Červeného Kostelce

V běžné domácnosti, nebo i různých firmách se vždy nashromáždí nějaký ten odpad v podobě kovošrotu. Pokud chcete myslet ekologicky a ještě navíc si vydělat pár kaček, tak je nejlepší tento odpad odvést na patřičné místo, kde se o něj náležitě postarají.

Kovošrot PDW Metal s.r.o. Trutnov

Kde se firma kovošrotu nachází a jaké služby zprostředkovává?

Místo, kde se nachází tento kovošrot, leží mezi Trutnovem a Náchodem. Jedná se o malou obec, která se nazývá Malé Svatoňovice. Firma PDW Metal s.r.o. zajišťuje výkup alternátorů, rotorů, barevný kovů, statérů, železného šrotu a další druhů kovošrotu.

Výkup kovového odpadu


Přemýšlejte výhodně a můžete si i něco vydělat

Za každý kousek dostanete samozřejmě zaplaceno, takže je vekou výhodou využít podobnou firmu a odvést tam svůj v podstatě ODPAD podobného typu. A co se stane, jakmile zde kovošrot odevzdáte a dostanete za něj zaplaceno? Firma jej nadále zpracovává, takže nic nepřijde nazmar. Díky tomu také podporujete životní prostředí, takže můžete mít dobrý pocit na duši.

Zbavte se snadno a bez starostí barevných kovů, elektromotorů, alternátorů, železného šrotu a dalších podobných materiálů


Dovezte jakýkoliv kovošrot, my se o něj postaráme

Máte doma staré spotřebiče a nevíte co s nimi? Nebo železné tyče, ploty a podobné věci? Pak přijeďte k nám. Jak od firem, tak i od běžných občanů vykupujeme veškerý kovošrot. Většinou se jedná o elektrošrot a akubaterie. Běžný je i další odpad v podobě elektromotorů nebo železného šrotu. Jako jedni z mála tento kovošrot ekologicky zpracováváme a připravujeme pro další využití.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pdwmetal.cz

Vydáno 11.08.2017
88 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PDW Metal s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PDW Metal s.r.o.
www.pdwmetal.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Ceník
Adresa

Adresa

Nádražní 353
Malé Svatoňovice 542 34

dzezulkova@seznam.cz
+420 773 885 006


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha