BERAN JIŘÍ s.r.o.

Vydáno 11.08.2017
176 Zhlédnutí
Topováno 09.04.2018

Prodej a servis přívěsů různých řad

Když dojde na stěhování, převážení nebo realizaci dalších záležitostí, tak vzniká spousta starostí s odvozem a vše se do vašeho osobního či jiného vozidla nevejde. Aby tyto záležitosti byly co nejjednodušší, tak by to chtělo kvalitní přívěs. A pokud jej ještě nemáte a ani nevíte, jaký by byl vhodný právě pro vás, tak je vám k dispozici naše firma BERAN JIŘÍ s.r.o. se sídlem v Trutnově.

Prodej a servis přívěsů, BERAN JIŘÍ s.r.o.

Přepravní společnost a další profesionální služby

Naše firma BERAN JIŘÍ s.r.o. byla založena již v roce 1990 a patřila mezi jednu z prvních přepravních společností. Nejdřív bylo zaměření na vnitrostátní dopravu, následně mezinárodní a nakonec přibyli i zasílatelské služby. Díky rostoucí poptávce a rozšiřování možností na trhu se přidal také prodej a servis přívěsů, přepravníků, tuning nebo také servis nákladních vozidel a další služby.

Vozový park firmy BERAN JIŘÍ s.r.o.


Přívěsy Agados řady HANDY, NP a VZ

Pokud se rozhodnete pro zakoupení kvalitních přívěsů v naší firmě, získáte možnost výběru nebrzděných přívěsů značky Agados řad HANDY, NP, VZ 18-3, 22 EXPRESS, 33, Dona, sklápěcí přívěsy, skříňové přívěsy a přepravníky různých druhů. Předností přívěsů Agados je masivní konstrukce, moderní design a široká škála výběru barev, bohaté příslušenství, dlouhá životnost, kompletně pozinkované kovové části, odpružené nápravy a mnohé další výhody. Samozřejmostí je záruka a kompletní servis.

Kontaktujte firmu BERAN JIŘÍ s.r.o.


Přepravníky automobilů i hospodářských zvířat

V případě přepravníků typu PANTER, které jsou určené hlavně pro přepravu automobilů, se můžete těšit na hydraulicky sklopnou plochu, standardní vybavení nájezdovým brzdovým systémem od firmy KNOTT nebo AL-KO KOBER, 13* kola vedle ložné plochy, atd. U přepravníků pro hospodářská zvířata je samozřejmostí nakládací rampa a zajištění dalších variant a příslušenství. U nás zakoupíte také přepravníky na přepravu lodí, motocyklů i vodních skútrů.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.abberan.cz