Defektoskopie, profesionální zkoušky nedestruktivní metodou v laboratoři

Intest NDT, spol. s r.o.

Defektoskopie, profesionální zkoušky nedestruktivní metodou v laboratoři

Intest NDT, spol. s r.o.Hledáte spolupráci v oblasti nedestruktivního zkoušení?

Zákazníci v této oblasti mají jasno. Často hledají spolupráci, která by jim umožnila právě zkoušky v oblasti nedestruktivního testování. Nejlepší variantou, kterou můžete zvolit, zůstává externí firma, která s vámi bude spolupracovat, a proto se můžete obrátit na společnost Intest NDT, spol. s.r.o.

Intest NDT, spol. s r.o, Nedestruktivní zkoušení,

Co vlastně znamená pojem nedestruktivní testování?

Obecně tento název každý den neuslyšíte, a proto si řekneme pár zajímavostí. Jedná se o souhrn zkoušek a metod, které mají vyzkoušet fyzikální vlastnosti výrobků. Následně se díky těmto procesům mohou odhalit vady daného výrobku, jeho porušení nebo poškození. Při tomto testování však nikdy není výrobek poškozen, i z tohoto důvodu vyplývá název nedestruktivní. Zkratka tohoto zkoušení je NDT.

Kontrolní činnost, zkušební zařízení a kvalifikace a certifikace


Zkoušky musí provádět odborně vyškolení pracovníci

Jakmile potřebujete daný výrobek otestovat a vyzkoušet, musí to provést zkušení odborníci, kteří znají normy a patřičné směrnice. Vše na sebe navazuje, takže si nemůžete jen tak říct, že váš výrobek je kvalitní a začít jej prodávat na trhu. Mnoho výrobků potřebuje právě zkoušky, které budou ověřené, a proto je zde naše firma.

Provádíme různé služby


Používáme všechny NDT metody

Provádíme testování přímo u zákazníka. Naše služby zahrnují kontrolní činnost, což jsou zkoušky prozářením, ultrazvukem, magnetické, kapilární a mnohé další. K tomu máme potřebné zkušební zařízení. A v neposlední řadě je to kvalifikace a certifikace, kterou vám samozřejmě zařídíme.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.intestndt.cz


Vydáno 11.08.2017
80 Zhlédnutí
Topováno 07.02.2020