Alkoholické nápoje s certifikací lihovin do baru, restaurace

L & M nápoje s.r.o.

Alkoholické nápoje s certifikací lihovin do baru, restaurace

L & M nápoje s.r.o.Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

Velkosklad lihovin, alkoholických nápojů i nealkoholických, ale také značkových koňaků, vytříbených rumů, piva sudového i lahvového, vína a spousty dalších druhů výrobků jsou k dispozici od společnosti L & M nápoje s.r.o. Zákazníci však mohou nakupovat i mnohé další zboží, džusy, kávu, čaj i slané pečivo.

Velkosklad alkoholických nápojů Opava, L & M nápoje s.r.o.

Lihoviny tuzemské i zahraniční

Mezi oblíbené patří nejenom tuzemské pití, ale také zahraniční. Lihoviny všeho druhu tato firma dokonce rozváží a působí především na Opavsku. Objednat a nechat přivést si však můžete jakékoliv zboží a týká se to i nealko nápojů, kávy, čaje nebo slaných dobrot. Mezi jejich hlavní zákazníky patří především gastronomická zařízení. Máte také podobnou firmu? Tak se neváhejte podívat na jejich aktuální akční leták, který je dostupný i na internetu.

Alkoholické nápoje, prémiové značky


Firma sídlí v Opavě

Hledáte pochutiny všeho druhu, kterými budete zásobovat svou restauraci, kavárnu nebo jiný podnik? Přímo v Opavě sídlí tato firma, která zprostředkovává i rozvoz po okolí. Dovezou vám sudové pivo nebo i lahvové. Mají velkosklad s lihovinami, ale také s nealkoholickými nápoji. Využijte nové možnosti, kterou máte na dosah ruky.

Velkosklad, kde naleznete značkové rumy, koňaky i sudové pivo


Provozní doba od pondělí do soboty

Běžně si v jejich velkoskladu můžete také nakoupit a to od pondělí do pátku od osmé hodiny ranní až do šestnácté odpolední. Najdete zde džusy, minerálky, ale i ostatní dobroty, tak se přijďte podívat. Snaží se zajistit široký sortiment, aby každý zákazník byl spokojený.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lmnapoje.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

Gastronomická zařízení nakupují velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů, proto apelují kromě vysoké kvality také na nízkou cenu. Firma L & M nápoje s.r.o. s polem působnosti na Opavsku se řadí mezi velkoobchody s nápoji, které nabízí kvalitní a levný alkohol a jiné nápoje. Na trhu působí již od roku 1998 a své služby poskytuje především gastronomickým zařízením.

Vydáno 24.11.2015Vydáno 11.08.2017
1230 Zhlédnutí
Topováno 01.08.2019