Penzion pro seniory Atrium Liberec
Promoveo Group a.s.

Vydáno 16.08.2017
232 Zhlédnutí
Topováno 01.05.2018

V Liberci najdete penzion pro seniory, který je zrekonstruovaný a má příjemný personál

Pobyt v podobném penzionu pro seniory je možný pro lidi, kteří jsou zdravotně v pořádku, ovšem nemohou se o sebe naplno postarat a potřebují pomoci v běžných denních činnostech. Samozřejmě i zde dochází jednou týdně lékař a to dokonce i na pokoj za pacienty, kteří nemohou přijít za ním.

Atrium v Liberci - příjemný penzion pro seniory

Hledáte útulné a pěkné místo, kde se vám bude dobře bydlet?

Nechcete už platit vysoké nájmy za byty? Zůstali jste samotní a hledáte přátele? Samota není příjemná, ale u nás najdete pochopení. Náš penzion zahrnuje také různé služby našim klientům, kterých si samozřejmě vážíme. Je zde připravený kulturní program, celodenní strava a příjemné ubytování. Lékař dochází jednou za týden, pro kontrolu všech pacientů.

Penzion pro seniory


Žijte po boku svých vrstevníků

Naše podpora a pomoc je směřována i tělesně nebo zdravotně postiženým. Vytváříme přirozené prostředí, aby se každý člověk cítil dobře a příjemně. Zaměřujeme se na osoby nad 50 let věku, ale výjimkou nejsou ani mladší jedinci. Tito lidé mohou být tělesně postižení nebo zdravotně postižení, či to mohou být senioři, kteří zkrátka potřebují pomoci s běžnými úkony v dennodenním životě.

Poskytované služby našim nejbližším


Snažíme se pomáhat

Máte vy nebo někdo z blízkých podobné problémy? Staráme se o lidi, kteří potřebují pomoci v běžných úkolech ohledně své osoby, nebo o ty kteří potřebují pomoci s osobní hygienou a jídlem. Seniorům vymýšlíme také program, aby měli kulturní vyžití. Poskytujeme výchovné i vzdělávací činnosti a neustále je hezky opatrujeme. Naše zařízení je také nově po rekonstrukci.