Zabezpečení našeho domova, zajistěte dveře, branky nebo vrata kvalitními zámky

Ochrana vlastního bezpečí se v první řadě týká našeho domova. Firma Stores Bruntál, s.r.o. se věnuje velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji železářského zboží. Najdete u nich maloobchodní prodej ručního a elektrického nářadí a spojovacích materiálu nebo také prodej stavebního kování.

Zabezpečení domácnosti Stores Bruntál

Bezpečný dům, je pro každého prioritou číslo jedna

V dnešní době už bohužel svět není takový, jaký byl v minulosti, kdy jsme se nemuseli na noc zamykat, mohli jsme nechávat vrata od garáže otevřené a v hloubi duše jsme zkrátka věděli, že se přeci nic nestane. Dneska je zloděj na každém kroku a každý moc dobře zná přísloví, příležitost dělá zloděje.

Sortiment kování a železářského zboží


Ve svém domově bychom se vždy měli cítit bezpečně

Bezpečnost si můžeme zajistit produkty, které najdeme v sortimentu zboží právě firmy Stores Bruntál. Prodávají zámky na jakýkoliv typ dveří, branku nebo vrata. Mají zámky zadlabávací, lankové, samozamykací, cylindrické vložky, visací zámky, které se běžně používají na zamknutí kola mimo domov. Pro svou ochranu můžete použít chytré otvírání dveří nebo moderní sejfy, do kterých se zloději jen těžko dostávají a vaše věci zde budou v bezpečí.

Bezpečnější dům díky speciálním zámkům


Pro lepší pocit bezpečí jsou vhodné dveřní kukátka

Moderní design těchto produktů se hodí do každé domácnosti a vy budete mít lepší pocit bezpečí. Doma si můžete nainstalovat i přídavné zámky, elektrické otvírače a petlice. Nesmí se podcenit ani kvalitní dveřní nebo okenní kování. Nahlédněte na bezpečnostní prvky značek FAB, HOBES, TKZ, ROSTEX, BRANO a dalších.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stores-bruntal.cz

Vydáno 18.08.2017
241 Zhlédnutí
Topováno 07.05.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Železářství Stores Bruntál je tu pro váš praktický život

Železářství Stores Bruntál je tu pro váš praktický život
Je všude kolem nás, ale jeho přítomnost si neuvědomujeme. A přesto bychom se bez něj obešli jen stěží. Řeč je o železářském zboží, které vám v maloobchodním i velkoobchodním prodeji nabízí společnost Stores Bruntál.

Zadlabávací a vícebodové zámky pro zajištění bezpečnosti

Zadlabávací a vícebodové zámky pro zajištění bezpečnosti
Zámek je často jediným prvkem, který chrání objekt před vniknutím cizích osob. To je také důvod, proč by výběr zámku měl být pečlivý a uvážlivý. Ať už stavíte či rekonstruujete, vždy se budete muset potýkat s problematikou výběru zámku do interiérů a především do vstupních dveří. Skvělou volbou ...

Potřeby pro zahrádkáře a chalupáře Bruntál - od nářadí až po hadice, konve a fólie

Potřeby pro zahrádkáře a chalupáře Bruntál - od nářadí až po hadice, konve a fólie
Léto je období, které obzvlášť přeje všem zahrádkářům i chalupářům. Krásné počasí a teplé letní dny přímo lákají k trávení času venku na zahradě, ať už péčí o rostliny či vlastnoručně zasazenou zeleninu, nebo zvelebováním zahrady.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STORES Bruntál, s.r.o. Železářství Bruntál
WEBOVÁ STRÁNKA
STORES Bruntál, s.r.o.
www.stores-bruntal.cz
Adresa

Adresa

Fügnerova 1969/14
Bruntál 792 01

stores@stores-bruntal.cz
+420 554 715 802


Najdete nás také zde:

ARES
captcha